Saç derim çok kaşınıyor neden olabilir

K

korkmazayse

Forum Okuru
Saç derim çok kaşınıyor neden olabilir
Birkaç gündür anlam veremediğim şekilde saçlarım dipleri derisi çok kaşınıyor engel olamıyorum neden olabilir ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.?

Selamlar kendimin de kullandığım bir ürün var onu tavsiye ediyorum özellikle havaların ani ısınması soğuması ile birlikte bende kaşıntı ile birlikte ( deri döküntüsü ve kepekte oluyor ) kızarıklık ve çok şiddetli ağrı da oluyor bir ürün aldım tavsiye ediyorum size.

37 tl den şu anda hepsiburada dan ve n11 gib imağazalardan alabilirsiniz mutlaka alın ve deneyin etkisini bir haftada göreceksiniz. Mutlak suretle kafanızı da yıkarken aşırı sıcak sudan kesinlikle kaçının soğuk veya soğuğa yakın su kullanın geçmiş olsun.

kaşıntı için sebamed dandruff şampuan.jpg

Selamlar kendimin de kullandığım bir ürün var onu tavsiye ediyorum özellikle havaların ani ısınması soğuması ile birlikte bende kaşıntı ile birlikte ( deri döküntüsü ve kepekte oluyor ) kızarıklık ve çok şiddetli ağrı da oluyor bir ürün aldım tavsiye ediyorum size.

37 tl den şu anda hepsiburada dan ve n11 gib imağazalardan alabilirsiniz mutlaka alın ve deneyin etkisini bir haftada göreceksiniz. Mutlak suretle kafanızı da yıkarken aşırı sıcak sudan kesinlikle kaçının soğuk veya soğuğa yakın su kullanın geçmiş olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 86202

Birkaç gündür anlam veremediğim şekilde saçlarım dipleri derisi çok kaşınıyor engel olamıyorum neden olabilir ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.?

sebamed ürünlerini bende tavsiye ederim ama kızarıklık filan deri döküntüsü varsa bence cilt uzmanına görünmenizde fayda var. Geçmiş olsun

Saç derisinde kaşıntının bir kaç nedeni vardır. Altta yatan neden teşhis ve tedavi edilmelidir. Aksi durumda saç dökülmesine neden olabilir. Saç derisinde kaşıntı kullandığınız şampuan , saç kremi , seboreik dermatitt, egzama gibi sorunlardan kaynaklanabilir. Cilt mantarı saçlı deride görülen kaşınmaların en önemli nedenlerinden birisidir. Çok fazla yıkanmada saç derisinde kaşuıntıya neden olabiliyor. Bu durumda yapmanız gereken bir dermatoloğa görünmek .

Geri