Saç düzleştirici Tarak kullananlar önerisi olan var mı ?

• Konbuyu başlatan sçlikadin
  • Başlangıç tarihi
S

sçlikadin

Forum Okuru
Saç düzleştirici Tarak kullananlar önerisi olan var mı ?
Kızlar herkese selamlar ben saç düzleştirici tarak arıyorum soruyu da sormak istedim benim saçlarım inanılmaz kabarık ve dalgalı artı hiç sevmiyorum ince telli saçı olan kadınlarımız kızacak ama olduğundan da kalın saç yapım var ben düzleştirici tarak almak istiyorum bana tarak tavsiyesi verebilir misiniz kızlar nereden alayım hangisini alayım yav

Valla piyasada ne var ne yok bilmiyorum ama tamamı hikaye e kandırmacadan ibaret arkadaşım en güzeli düzleştirici kullanacaksın kendin yapamıyor isen de kıyacaksın parana gideceksin kuaförde yaptıracaksın benim sana tavsiyem bu yönde malesef.

Kızlar herkese selamlar ben saç düzleştirici tarak arıyorum soruyu da sormak istedim benim saçlarım inanılmaz kabarık ve dalgalı artı hiç sevmiyorum ince telli saçı olan kadınlarımız kızacak ama olduğundan da kalın saç yapım var ben düzleştirici tarak almak istiyorum bana tarak tavsiyesi verebilir misiniz kızlar nereden alayım hangisini alayım yav
vallah bana sorarsan bilmiyorum
ya

Benim saçlar allahtan dümdüz ha ban asorarsan keşke sendeki gibi olsaydı ama görüyorum ki her kesin bir derdi var :D:D Olan vaaar olmlayan vaaar kıskanırlaaaaaar :D:D:A

Geri