Saç Renklerine Uygun Kıyafet Seçimi

Saç Renklerine Uygun Kıyafet Seçimi
kızıl saça uygun kıyafetler kızıl saçlılar nasıl giyinmeli kırmızı elbiseye uygun saç
Kıyafetlerimizi seçerken modelinden çok renginin bize yakışıp yakışmadığına bakarız...Kızlar şimdi size vereceğim tüyolarla saç renginize en uygun rengi bulup kıyafetlerinizi kendinize daha da çok yakıştırabilirsiniz...Esmer Bayanlar
Koyu renk saçlı bayanlar kıyafet rengi seçerlerken koyu renklerden kaçınmalıdırlar. Gri, siyah, koyu kahve gibi. Saç rengini ortaya çıkarmak için daha sıcak renkler seçilmelidir. Turuncu, mavi, yeşil gibi tonlar siyah saçlı bayanlar için ideal kıyafet renkleri olabilir. Esmer bayanlar renkli bir bluz giydiğinde makyajında ve pantolon yada etek seçiminde pastel tonlara yönelmelidir.

Kumral Bayanlar
Kumral renkli bayanlarda sıcak renkleri seçebilirler. Açık maviler, lila renkler, mor tonları tercih edilebilecek renkler olabilir. Koyu renk rujlar sürülebilir. Deri pantolonlar ve dar kesimler kumral bayanlara genç görünüm katar. Desenli elbiseler ve bele takılabilecek ince kemer içinizdeki çocuksu yönü ortaya çıkarabilir.

Kızıl Bayanlar
Kızıl saçlı bayanlar için kıyafet seçiminde alternatifler daha fazladır. Karamel tonları ve yeşil renkler özellikle kızıl saçlı bayanlar için idealdir. Kırmızı ruj kullanılabilir. Gece hayatında parıltılı kumaşlı kıyafetler çok şık görünüm sağlar. Ayrıca leopar desenli kıyafetler iddialı görünüm sağlar.

Sarışın Bayanlar
Sarışın bayanlar için koyu renkler idealdir. Koyu mor, parlament mavisi gibi renkler seçilebilir. Koyu renk sevmeyenler sarışın bayanlar içinde kahve tonları uygun olur.
 
Üst