Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

merhaba arkadaslar... bugun bu karısımı ıkı yerde okudum. bırınde kadınlar kulubuunde kızın bırı 3 ay kullanmıs ve 3 ay sonrası fotografı koymus ınanamadım. bence cok faydalı. suana kadar 12 sayfayıda okudum. hemen hemen herkez olumlu seyler yazmıs bı kac kısı olumsuz yazmıs. benım saclarım gecen sene belımdeydı ama sarı sevdası yuzunden kısacık kaldılar. saclaamı 6 7 aydır hemen hemen 3 haftda bı boyadım ve saclarıom oyle bır yıprandıkı anlatamam. dun saclarımı kestırdım suan omuzlarımdan 2 parmak asagıda. yarın ılk ısım gıdıp bu karsımı alıcam ve hemen saclarıma uygulayacagım.emınm kı faydası olacaktır. ha bu arada saclarım cok uzunken saclarıma hafta bır kez zeytınyagı suruyordumacayıp faydası oluodu. saclarım cokuzuyordu ve saglıklıydı. ama malum suan unıversıtte okuom her hafta zeytınyagı surmem ımkansız. sonucta ogrencıyız :)) ama bu karsıımı denıyecegım ve gelısmelerımı sıze hep yazacagım... :*

kullanalı bir bucuk ay oldu gercekten faydasını gördüm.. bir bucuk ayda 4 cm kadar uzadı bakalım 3 ay sonrasında ne olcak paylasım için tesekkürler :)

arkadaşlar kuaförlerin hatalı kesiminden dolayı saçlarımı kaybettim ve yeni bir ürün keşfettim artık saçınızı istediğiniz kadar kesmeniz için kuaför hatalarından kurtulmanız için sizle paylaşmak istedim ürün bu CreaClip araştırın bana hak vereceksiniz

uzun saçlar

merhaba bu formülü dün akşam keşfettim,saçlarımın uzamasını öyle çok istiyorum ki:( malzemeler yanımda suan birazdan uygulamaya başlayacağım bakalım sonuç ne olacak çooook merak ediyorum doğrusu:))

arkadaşlar merhaba öncelikle.cidden bende çok fazla cektim saçlarımdan sürekli fön sürekli boya derken güzelim saçlarımı küstürdüm:(belimdeki saçlarım koparak döküle döküle saç kalmadı resmen.nitekim en başta boyaya son verdim ve bu formulü arkadaşımdan öğrenip uygulamaya başladım ve cidden farketti.gözle görülür bakımdan ah bide düzleştirici yapmaktan vazgecsem sanırım geri kazanıcam saçlarımı.yapısı gereği ya düzleştirici ya jole köpük falan kullanmam gerekiyo ki saçlarıma şekil verebileyim :( 2 ay falan kullandım bu formülü ve yazın bıraktım sımdı tekrar başladım ama herkesin sac derisi farklı kimine yarar kimine yaramaz bence deneyin 1 2 kullanımda baktınız dökülme fazla oluyor bırakırsınız acıkcası bendeki dökülmeyi durdurdu ama dediğim gb yapıdan yapıya fark var sonucta siz deneyin farkı kendınız görün derim ben

arkadaşlar bende 2 haftadır kullanıyorum. saçlarımı biraz döküyo ama parlaklık verdi ve 2 3 cm uzadığını fark edebiliyorum :)

merhaba ben 3. defa uygulayacağım valla çok bişi farkedemedim ama 1 ay sonrasında uzama belli olur deniliyor ya umudum o zamana artık:) zararı olmuyor hatta fayda bile sağlar sonucta vitamin alıor saç ama uzamaya ne kadar etki eder acaba bilemiyorum:S

arkadaşlar ben bu malzemelri aldım ama saca zararı warmı merak ettim. bemiks kompoze ampül saça zarar werirmi yardımcı olursanız sevinirim...

ekimin 6 sında saçlarımı kırıklarını al diye çok güvendiğim arkadaşımın ablasına kuofere gittim çok kırık diye ustalıkla ben anlayana kadar saçlarımı resmen budadı tam 15 cm kesmiş düzeltmeler hariç ... üzüntüden iki gün kendime gelemedim ilk önce turplu su yaptım her hafta 1 ay boyunca ikinci ay bemiks..evigenve bepanten li formülü yaptım bu ayda badem yağı sinameki ve ampullere devam 3 ayda saçlarım abartıldığı gibi yok ayda 10 cm bilmem ne palavra 3 ayda 5 cm uzadı günde beş on tel dökülüyor önceden çok dökülürdü sürekli ölçüyorum uzadığını anlamak için saçlarımı boyamıyorum

Geri