Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

kızlar daha biraz önce denedm bu formülü.....bakalım nasıl olucak....hım bu arada cok abartıosunuz kokusu okadarda kötü deil..hiç rahatsız olmadım........etkisini görrsem mutlaka yazıcam.. :) :)

arkaaşlar bende kulanmaya başladım ıkı ay oldu inanılmaz bırşekılde uzadı saçlarım hiç endişe etmeden uyguluya bılırsınız

evet nival şampuan iyi oluyor tabi biraz saçı döküyor ilk başta bu karışım dogru kuaföre gittigimde kadın 35 yaşında ama saçları kalçalarına kadar sordular tabi oda bu karışımı verdi.sonuçta kimyasal degil.tabi ozaman saçlarım cok uzundu gerek duymadım.şimdi kısaldı cok sorunlar yasadım kestirdim bu karışımı yeni uygulamaya başladım.eger sonuç alırsam tekrar yazcam.

Cevaplarınızı bekliyorum;

ben daha önce bu karışımı yapmıştım gerçekten etkili kızlar benim saçlarım normalde ayda 1 cm uzarken bu karışımla ayda 2 cm uzamıştı ama ben 1 bucuk ay yapıp bırakmıstım şuanda saclarım omuzlarımı geçiyo baya ince telli saçlarım tüy gibiler hayatım boyuca hep kısa kullanmak zorunda kaldım hayatımda 1 kz olsun uzatmak istiyorum uzasın da güzel olmazsa kestiririm yine şimdi soruma geçeyim; kızlar evde badem yağı kalmamıştı ben hint yağıyla yaptım hatta şuanda kafamda sarılı 1 saat tutucam kafamda sizce hint yağıyla yapınca da uzatır mı? fark eder mi sizce. bilen varsa yardımcı olursa sevinirim...

bende 2 haftadır yapıyorum saçlarım kulağımın hizzasındaa en azından omuzlarıma kadar gelsin istiyorum. Umarım 2 3 ayda omuzlarımda olucktır ama saçlarıma çok faydası oldu umarımmm uzar..

arkadaşlar ben bu karışımı yaklşk 7 haftadr kullanıyorum öyle abartılcak bi uzama olmadı ama yinede gözle görülür derecede bi uzama var saçlarmda başta oldukça döktü saçlarımı ama şimdi baya azaldı ayrıca saç diplermden ayva tüylerim çıkmaya başldı hissediliyor yani tavsiye ederim. he bide abartıldığı kadar kötü bi kokusu yok ama yinede kokusundan başkalarnın rahatsız olcağnı düşünüyorsanız evde olduğunuz zamanlara denk getirin.
sağlıklı saçlarınız olması dileğiyle :):)

Kızlar merhaba benim 3. uygulamam ve saçlarımda gözle görülür bi uzama var bırakmaıycam bakalım daha ne kadar uzayacak canım bide o kadar dökmüyo ya abartmasınlar tabi kişiye göre değişebilir ama normaldede bu sayfaya yazan insanların saçlarının dökülüyo olması gayet normaldeğilmi? neyse ben faydaını gördüm devamda edicem

ben sinemakiyi süzüyorum 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 bemiks ampul koyuyoruum ve kendim artı olarak 1 tatlı kaşığı yılan yağı koyuyorum sorun olurmu ?

Kızlar dökülme diyorsunuz ben anneme sordum dökülme olursa olmaz dedi lütfen açıklık getirirmisiniz of çok üzgünüm saçlarım çok ince telli ve seyrek bıktım artık düzleştirince saç diplerim gözüküyor.Bıktım vallahi.

Geri