Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Ben bu formülü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Ve çok memnunum .Bende saçlarımı çok düzleştiriyordum ve saçlarımın uçları kırılıyordu.Bu formüle başlamadan önce saçlarımı kuaförde kestirdim.Yani uçlarından aldırdım birazcık.Daha sonra bu formülü denedim inanın sonuçlarına inanamıycaksınız.Saçlarım daha parlak gözüküyor.Ve dökülmüyor . Bazı arkadaşlarımız çok döküldüğünü söylemiş kesinlikle katılmıorum.Saçlarım yağlı olduğundan çok dökülürdü.Ama şimdi tarakta en ffazla 1 tel kalıyor.Bazende hiç.Saçlarımın uzadığını ve güçlendiğini hissediyorum.Kesinlikle denemelisiniz .Birde içine lavanta yağı döküyorum ve çok hoş kokuyor saçlarım.Ayrıca bu formülü sürdükten sonra 2 saat bekletiyorum.Çünkü yararı olan birşeyin zararıda vardır mutlaka.o yüzden abartmaya gerek yok diye düşünüyorum. Herekese iyi günlerrr :)

bende aldım malzemeleri şimdi deniycem arkadaşlar bakalım sonuc ne olucak =))) birde dustan sonra gliserin süreyim diyorum uc kısmına sonucları yazarım =)))

arkadşlar bnm saçm fzla kısa deil ama ben dahda uztmak istiyorm yılan yağını bi arkadşmdn dymuştm çok uzadymş aldım yaptm bi hafta bişi daha farketmedi ama yeni daha bide bunu denicm alınca size yarayıp yaramdğnı yazarm:)

kızlar denedimm saç dökülmem inanki durdu hemde 3 günde farkedilie şekilde hacim yumusaklık ve bi parlaklık geldi saclarıma deneyin pişman olmuycaksınız birde bioblas ın bakım maskesini kullandm gliserinli suyla bakımı tamamladım. hoş henüz uzadıgına dair bişey diemiorum cnkü 3 gün olduu =))

bende bugun aldım aktardan bu formulu denemeye baslıcam bakalım benım de saclarım ınce tellı ve az faydasını gordugumde ılk olarak sızlerle paylasıcam iise ii kötüyse kötü yalan söleyerek kımseyı kandırmamk için.

arkadaşlar saçlarım çok kırık ama kestirmek istemiyorum çünkü kuaförler çok kısaltıyor bu karışım kırıklarada iyi geliyormu bu arada her yıkamadan sonra bir tasda sirkeli suyu saçınıza dökerseniz saçlarınız parıl parıl parlıcaktır bizzat yapıyorum :)

içine başka yaglar atabilirmiyiz susam,hint,yılan falan bilgisi olanlar acil ulaşabilirrrrmi ???????

ciciş

saçlarım omuzumdan daha aşağıda ama kullanıp belimde olsun istiyorum bu hafta sonu başlıyorum gelişmeleri aktarıcam mutlaka

Arkadaslar bunlarin hepsi ne kadara mal oluyor ... cok gerekli... 3 senedir sacim uzamiyor ve her gece agliyorum. evi ailemin basina yikiyorum hergün nolur arkadaslar.... :(

ya arkadaşlar bu tarifi duyalı cok oldu ama fırsat bulup bi türlü alamadm.aslında saçlarım kısa dğl sütyenin hizasında ve oldukçada sık.bu tarifi alıp yapsamda saçımı ıslatmaz o kadarı.içine bşka şeyler mi eklesem yoksa 2 katını mı yapsam yardmcı olun ltfen

Geri