Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Ya sinameki saçımın rengini değiştirir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
aranızda kullanıp fayda gören varmı? :D
canım ben gecen sene kullanmıstım ve acaip sekılde etkısını gördum yanı o kadar hızlı uzadakı kendım soka gırdım . :) saclarımı sımdı orielle acarken fena yakdım :S o yuzden belımdekı sacı cenemın hızasına kadar kestırmek zorunda kaldım saglıklı uzasın dıe :S ve suan bu formulu kullanmaya devam edıyorum ve soylede bısı formulu bıraktıgındada uzama durmuyo artık sac koklerı hızlı uzamaya baslıyo ve ben sık kestrdıgım halde saclarım uc ay ıcerısınde uzun boyuta ulasıyo tavsıye kesınlıkle ederım kesınlıkle ıse yarıyo :) :) emegının karsılıgını alırsın

kızlar benim de saçım belime kadardı ancak kuaför mağduru oldum ve salak adam saçımı enseme kadar kesti geçen mayıs ayında sonra bu sinamekiyi denedim gerçekten ilk başlarda etkisini göremiyosun ama 2 ayın sonunda bıraktığımda gerçekten uzamıstı ve zaten gür olan saçım iyice gürleşmişti sonra tekrar kestirdim şimdi tekrar başladım yine bi değişiklik yok ama takmıyorum çünkü başta öyle oluyo 8 hafta sonunda bırakınca anlıyosun farkı fiyatları sinameki 100 gr 2.5 tl bemiks ampül 4 lira içinden 5 tane cıkıyo badem yağı da 5-7 lira arası değişiyo

formul iiymişte saclara zarar veriirmi yııpratırmı yani

arkadaşlar yok ampülmüş yok badem yağı bunlar boş işler benim saçlarımda kısa uzuyomu uzuyor ama ben daha çook uzamasını istedim bir gün arkadaşım YILAN YAĞI diye bir şey söyledi bunun üstüne konuştuk ve ben bu yılan yağının araştırmasını yaptım saçlarıma zarar verirmi diye her saç için geçerliymiş kesinlikle ama kesinlikle bir zarar göstrmiormuş ve bir saç omuzdayken 1 ay içerisinde bele kadar getiriyormuş benim arkadaşımın saçları şuan yere deyiyor kızın saçlar okadar çok uzunki boynu ağrıyor artık çok uzatıyormuş he bu yılan yğı her yerde satılıyor ama özellikle baharatçılarda satılır bu yılan yağı her baharatçıda vardır bende az önce bizim evin yanındaki baharatçıya sordum var dedi tane 10 tl ymiş arın hemen alıcam he belki bazı saç tiplerde 2 3 ay uzaması da sürebilirmiş ben deniycem çünkü çok işe yaramış arkadaşımda benim neden yaramasınki :D eyer inanamassanız her hangi bir terettürde kalırsanız yılan yağı yazın direk internet sayfalarında bu konu hakkında çok bilgili şeyler yazıyorlar ordanda bakabilirsiniz

8 yıl aradan sonra belime kadar olan saçlarıma kıyıp ne yazıkki baya kısa bob model kestirdim. 2 hafta oldu ve neredeyse pişmanlıktan ölücem.
1 haftadır barcelino bakım yağına 1 şişe yılan yağıda karıştırdım ve 2 günde bir uyguluyorum.
bunun yanı sıra kendimde bi losyon hazırladım;
1 şişe çamterebentin
1 şişe bademyağı
yarım şişe yılan yağı
4 ampül bebanten
barcelino ile birlikte bu losyonuda uyguluyorum ve 2 saat saçım vıcık vıcık yağ içinde bekliyorum.
üzüm çekirdeği özlü şampuan ile yıkıyorum.
henüz 1 hafta olduğu için gözle görülür bi değişiklik yok.
2 ay düzenli kullanım sonrası size neticesini yazacağım.

Saclarim fazla kısa degil de cok daha uzamasını istiyorum bunuda hicbi yerde duymadim su yılan yagını bi kullanayım hele :D

merhaba arkadaşlar ; geçen ayın 20 sinde başlamış olduğum bakımımın ilk 1 ayını bitirmiş bulunmaktayım...
ve netice , normalde 1 ayda farkedilmemesi gerek ve buna rağmen oluşan uzunluk 4 cm ve 2. ayıma başlayacağım daha da hızlanacak...
ayrıca saç diplerimden 3-4 cm boyutunda bir sürü yeni saçım çıktı iş arkadaşlarım şok oldu :) çok mutluyum...
herkese tavsiye ediyorum. yapmış olduğum ve satın aldığım kürlerin tamamı pratik, sprey şeklinde saç diplerime uygulayıp en az bir saat bekle ve mis gibi yıkan ooohhh :)
yaza kadar saçlarım rahaaaat omuzlarıma aşar yaza kadar aynen devaam :cheer2:

Geri