Saçları 3 ayda omuzdan bel'e uzatan formül ( 20 cm saç uzatma )

Arkadaşlar bu kürü haftada bir kere mi uyguluyoruz yoksa her gün falan mı anlamadım :(

merhaba arkadaşlar..ben aranıza yeni katıldım..
bu sinemaki karşımı saçıma bende uyguladım ama kafa derisinde durmuyor su olduğu için akıyor..

Arkadaşlar ben saçımı doğal yöntemle uzatmak istiyom mesela saçımı örersem uzar ama çok çabuk uzamıyor böyle gibi yöntemler var mı? Saçlarıma birşey kulanmak istemem. Ve saçım çok kabarıyor o yüzden saçımı hiç tarayamıyorum bunun içinde doğa yöntemler var mı? Lütfen acil yardım :-(

Arkadaşlar geçen sene denedim saçlarım düzleştirici yüzünden çok kırılmıştı ve kesinlikle uzamıyordu uzayan kısımda kedi tüyü gibi azıcık oluyordu artık bıkmıştım ve küt kestirdim daha önce hiç küt kullanmamıştım ve haliyle alışamadım. Sonra bu kürü kontes adıyla bi kişi yayınlamıştı denedim 6 al sonra yaza saçlarınm belimdeydi artık sürekli uzuyor ve her zaman kullanmıyorum. Ayda hatta iki ayda bir kez falan yapıyorum parlatması açısından kesinlikle tavsiye ederim uzamayı durduramıyorum diyebilirim fakat 2 ay kullandıktan sonra 1 ay ara veriyorsunuz bu önemli dökülme olmasın saç kendine gelsin diye birde düzleştirici kullanmayın bu sürede

acayip bir şey
kızlar biz arkadaşımla başladık benim haftaya 1. ayım olacak şimdiden belimde arkadaşımında 1. haftası şu an omzunda fakat saçları daha gür ve 1 2 hafta içinde daha belirin sonuç​

3 ay bile çok geliyo :( :(
yine de denemeye değer gibi sankı. yeni üyeyim içeriklere bayıldım çok yararlı faydalı bilgiler. bilseydim daha önce kayıt olurdum çook pişman olduum :( :(

Kokuyu önlemek için lavanta yağı kullanabilirsiniz yazmış bazıları bir zararı olur mu.Onun yerine gül yagı da kullanabilir miyiz??Lütfen acilll cevap istiyorum.Saclarım hem seyrek hem dökülüyor hemde hiç uzamıyo nolur acill cevap verin hemen yarın denemek istiyorumm..

Geri