saçlarım parlasın istiyorum :))

N

NİLDAĞ

Forum Okuru
saçlarım parlasın istiyorum :))
güzel arkadaslarımmmm sevgi böcüklerim sizden yardımlarınızı bekliyorum ilgilenirseniz konumla simdiden teşekkürlerimi sunuyorum concon

kızlar bitkisel eczanede satılan olabilir aktarcılarda olabilir ben saçlar için bir bakım kürü araştırıyorum fakat güvenemiyorum.. saçlarım ışıl ışıl parlasın istiyorum.. 1 senedir 4-5 kere boyadım saçlarımı daha önce hiç boyamamıştım boya akınca sanki saçlarım matlaşmış gibi geliyor kendime ama bir kızın saçlarını gördüm harika parlıyodu bir serum kullanmış çekindim sormaya kendim araştırırım dedim ama nette de pek güvenemedim açıkçası.. sizlerin bilgisi varsa bu konu hakkında kullandığınız duyduğunuz bitkisel saç parlaklığı için serum,krem vs.varsa yardımcı olurmusunuz ;)
:dans::ehi:

ahh bende aynı derten muzdarıpım ama ben cam terebentoını sampuanıma koydum hıc faydasıda yok gıbı

Nilcim ilk yorumu ben yapayım.Saç parlatmakta kullandığım tek ve yegane şey zeytinyağı.Hakiki sızma zeytin yağı harika yapıyo saçlarımı ve herkese tavsiye ediyorum

Nilcim ilk yorumu ben yapayım.Saç parlatmakta kullandığım tek ve yegane şey zeytinyağı.Hakiki sızma zeytin yağı harika yapıyo saçlarımı ve herkese tavsiye ediyorum

canım zeytinlikleri var annemlerin bizde hakiki zeytinyap kullanıyoruz ama onuda nasıl arındırırım diye düşünüyorum. nasıl sürüyorsun karam anlatırmısın?

- - - Updated - - -

ahh bende aynı derten muzdarıpım ama ben cam terebentoını sampuanıma koydum hıc faydasıda yok gıbı

mavim eşimde koyuyor şampuanıma birde badem yağı koyuyor ama istediğim gibi olmadı bir fön çekilince parlak duruyor ama fönsüz mat görünüyor :S

Nilll bize arındırılmış şekilde geliyo valla canım bende biliyorum desem yalan olur. Ama tülbentten filan arınmaz mı o? Birde kızlar bi tarif duymuştum ben. Şimdi şu pastalara kullandığmız jole varya onu ve saç kremini karıştırıp bi maske yapılıyo ablam yapıyordu çko harika ondan tarifini alayım ben size atarım

cnm bende de aynı saçlarım çok cansız ve mat ama demnemediyim şey kalmadı faydasınıda görmedim ama son zeytin yaglı sabun duydum dene istersen cnm

kızlar, kızkardeşimin doğumlarda hem çok saçı döküldü hem de matlaştı o da karam gibi banyo yapmadan önce saçlarına zeytinyağı sürüp 10 dk bekletti sonra banyo yaptı şimdi saçları inanılmaz gürleşti ve parlak.

bir de annemin saç diplerine sarımsak sürtüp sonrasında yumurta, bepanten vitamin iğnesi, bademyağı ve zeytinyağından oluşan bir karışım sürmüştük 1 ay kadar. biraz kokuyor ama kelliğe doğru yol alan annemin saçları hem yeniden çıkmaya başladı hem de pırıl pırıl oldu.

Nilll bize arındırılmış şekilde geliyo valla canım bende biliyorum desem yalan olur. Ama tülbentten filan arınmaz mı o? Birde kızlar bi tarif duymuştum ben. Şimdi şu pastalara kullandığmız jole varya onu ve saç kremini karıştırıp bi maske yapılıyo ablam yapıyordu çko harika ondan tarifini alayım ben size atarım

zeytinyağını nasıl sürüyosun kullanıyorum demişsin ya :)

Geri