Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

ya bende bitlendimmm of :(( gaz yağı filan diyosunuz nasıl yapıcam onu lütfen söyleyin çok kötü bi duygu yaa ağlıcam şimdi yardım edin lütfen ? :(

Allah sabır versin şu an bendede var ama doğuruo çoğaldı iyice bende araştırıorum annem teke tek çıkarttı ama daha çok var :( şimdi bit ilacı aldım inşallah geçer.eğer sizdede varsa bit ilacı almanız şart bide sürekli sık bir taraklar tarayın çıkanlarıda öldürün yoksa hoplayıp zıplayıp geri gelirler bide sıkca banyo yapın :bathbaby::bathbaby::bathbaby: :(:(:(

ARKADAŞLAR KAFAMDA BİTDE VAR AMA BEYAZ TOMURCUK BİR ŞEYLERDE VAR ONLAR YUMURTAMI YOKSA KEPEKMİ BİLİORMUSUNUZ?

salam men anonim sizlere bildirmek isterdim ki, menim fikrimce sac kraskasindan istifade etmeniz meslehetlidir bu prosesi men oz korpemde muwahide etmiwem . cunki bitler temiz ve vitaminli saclari cox sevirler, uwaqda olan vitamin boyuklerde yoxdur buna gorede uwaga sac kraskasi qoymaniz meslehetlidir.

bendede var utancımdan adımı yazamadım ablalarım benim annem her gün saçıma bakıyo göremiyorum diyor sonra banyo yaptırıyo saçımı bit tarağıyla tarıyo ama bendede hiç bitmedi lütfen en iyi ilacın adını yazın lütfen

bit bulaşması

Bana da bulaşmıştı biz ilaç aldık fakat bir etkisi olmadı bitler öldü sadece sirkeler kaldı onları gaz yağı (araba için kullanılandan ) temizliyoruz 4 saat kafamda hava aldırmayan vbir poşetle bekledim saçımı kestirdim inşallah sirkelerimde gider kolay gelsin bide örülmüş tarakla tarayın

Örülmüş tarak nedir?

Geri