sadece seni istiyorum

mislinay

Yeni Üye
Üye
sadece seni istiyorum
sadece seni istiyorum seni istiyorum sadece istedim ne demek
SENI ISTIYORUM
SENİ İSTİYORUM!.. Akşam senin kollarında uyuyup, sabah kendi kollarım arasında görmek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Herkesin içinde el ele oturup, o güzel gözlerine gözlerimle "seni seviyorum" demek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Akşam öpücüklerinle uyuyup, sabah öpücüklerimle uyandırmak için..
SENİ İSTİYORUM!.. Ellerini okşamak vücudunu hissetmek tüm benliğimi sana vermek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Mehtabın altında uzanıp, yağmurlu bir günde denize girmek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Sevgi selinde kaybolup aşk rüzgarlarıyla savrulup, mutluluğa erişmek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Gözlerimi kapayıp ellerim ve dudaklarımla seni ezberlemek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Gecenin bir yarısı uyandığımda seni yanımda görmek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Yalnızlar diyarında kaybolmamak, seviyor ve seviliyorum demek için..
SENİ İSTİYORUM!.. Aşkı her an yaşamak, sevgi ağacının meyvelerini yemek için.. SENİ İSTİYORUM!.. Ağladığımda omzuna başımı koymak için..
SENİ İSTİYORUM!.. Yağmurun gürültüsünden korktuğumda, kollarının arasında olup korkmamak için..
SENİ İSTİYORUM!.. Her an seni yanımda görmek sevdiğimi söylemek için..
SENİ.. YALNIZ SENİ İSTİYORUM

Geri