Sağ kasığımda hafif ağrı var

erhan1907

Yeni Üye
Üye
Sağ kasığımda hafif ağrı var
Herkese merhaba Kayseri'de yaşıyorum sene 2012 de falan kasığımda hafif ağrı başladı çok az bi şişlik vardı. Ertesi gün tıp fakültesi ne gittim elini koydu öksürtüp sende fıtık var dedi. Bende tabi pek inanmadım devlet hastanesi ne gittim ultrason sonucuna bakıp varikosel (damar genişlemesi) olabilir sperm testi yaptır dedi. Bende yaptırmadım. Ertesi gün yine Tıp fakültesi ne gittim dedim siz fıtık diyosunuz devlet hastanesi varikosel olabilir diyo hangisine inancam dedim o da ürolojiye gönderdi ultrason falan derken hiçbir promlemin yok dedi dedim neden ağrıdı peki fazla ayakta durmaktan falan gibi şeyler söyledi neyse sevindim. Aradan bir iki yıl geçti İstanbul daydim orda yine ağrımaya başladı doktor fıtık dedi. Yani kısacası hangi doktora gittiysem hepsi farklı farklı şeyler söyledi. Benim düşüncem şu eğer fıtık olsaydım aradan 4 5 yıl geçmiş illaki patlak verirdi varikosel olsa bir asker arkadaşımın başından geçmiş anlattı ağrıdan duramıyorum dedi. Benimki ufak bir ağrı ve bazen oluyo. Kafama takıldı bu konu hakkında bilgisi olan varmı

Geri