sağlıksız kırık saçları onarmak

M

Misafir

Forum Okuru
sağlıksız kırık saçları onarmak
kırık saçları onarmak saç kırıklarını onarma kırık sac onarımı saclar nasıl onarılır saç kırıkları nasıl onarılır
Saçlarınız kırıldı ve siz saçlarınızı hem sağlıklı yapmak hemde kestirmemek istiyorsunuz.İşte size saçınızın uzunluğunu pek kaybetmeden saç kırıklarınızı onarıp saçınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlayacak bilgiler:):)

Saçlarım kırıldı
Mutlaka bir-iki santim kestirmelisiniz. Bunun dışında özel saç bakım kremleri kırık uçları tamir eder. Saçlarınızın kırılmasını önlemek için çok sıcak kurutmamalı. Ve havluyla nemini alırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca saç tokaları da saçları kırıyor.

şu düzleştiriciler yok mu hep onlar yüzünden oluo yinede bilgiler için çok tşk.ler...

saç bakımı

Saçtı kiloydu derken stresten yaşlanacağım allahım kadın olmak ne zor

eğer saçınızın düzgün ve sağlıklı uzamasını istiyorsanız en az 1-2 ay da kestirmelisiniz 2 cm kadar. ne kadar sağlıklı oldugunu goreceksiniz. saçlar dipten uzuyor ama sürekli uçlardan kırılıp koparsa, şekilsiz olur ve uzamaz. kaynar suyla yıkamak saçları ypratır ve matlarştırır. saç a aşırı ısı uygulamak her zaman zararldır.
ıslakken saçları tarakamk: banyoda özellikle, saçları çok fazla kırıyor. aslında saçlarınızı çok dikkatli taramanızı öneririm ben şahsen kendim :)
benim saçlarım kıvırcık, ve çok seyrek dişli bir tarakla tarıyorum ya da parmaklarımla açıyorum dikkatlice. zaten tarandıgı zaman tel tel ayrılıp elektrklendigini kabardıgını cok iyi bilirsnz ;)
saçlarınızı kurutma makinesiyle kurutmayın,(ya da illa ısı uykuluyorsanız mutlaka nemlendirici, koruyucu vs herhangi bişi sürün, yoksa güzelim saçlarınızın yanık yanık olmaması işten değil) evet çok zararlı olabilir üşütme hasta olma konusunda. kışın saçlarınızın nemini aldıktan sonra, elektrkli bir ısıtıcının klimanın vb. onunde çok yaşlaşmadan fakat başınızı üşütmeden oturun. kendi kendine kurusun. saçınızın kendi kendine buklelendiğini görünce bana hak vericeksiniz ;))))

Geri