Şahane Browni Tarifi

M e g

Melekler Mekanı
Şahane Browni Tarifi
Ev yapımı çikolatalı Browni tarifi kendi tarifim kızlar 1 Su bardağı süt/1 Su bardağı sıvı yağ/1.5 Su bardağı şeker/1.5 Su bardağı UN/4 Çorba kaşığı kakao/3 Tane yumurta/1 Paket kabartma tozu/1 Paket vanilya...

Görüntü0489.jpg

Süt,yağ,şeker,kakao çırpılır.
(Bu karışımdan 2 su bardağı ayiralim.)

Sonra yumurtaları kırıp; unu,kabartma tozunu,vanilyayı da karışıma ekleyip karıştıralım ve yağlanmiş borcama dökelim.
180 derece fırında 20 dakikada pişirelim.
(Fırına göre pişme süresi birkaç dakika oynayabilir.)
Sıcak durumdayken önceden ayırdığımız karışımı üzerine dökelim.

Afiyet Olsun..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Browniyi çok severim ama evde kendim hiç yapmadım. genelde hamur işlerinde pek beceriksizim. Çok güzel görünüyor ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

Browniyi çok severim ama evde kendim hiç yapmadım. genelde hamur işlerinde pek beceriksizim. Çok güzel görünüyor ellerinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

Rica ederim canım:) @Melis ank
Ve bence bu tarifi denemelisin.
Aynen yazıldığı gibi uygularsan,seni mutlu edecek sonucu alacaksın;)
Senin de şimdiden ellerine sağlık..
Denersen yaz tamam mı? :)

İlk yazdığınız resme baktığımda; Kesin yiyen zerihlenmiştir diyeceğidim. Sonacıma aşağılara doğru inip güzel çekilmiş resim görünce tamam olmuş dedim afiyet olsun yiyenlere :D:D Sahi kimse ölmedi değil mi ? @M e g

İlk yazdığınız resme baktığımda; Kesin yiyen zerihlenmiştir diyeceğidim. Sonacıma aşağılara doğru inip güzel çekilmiş resim görünce tamam olmuş dedim afiyet olsun yiyenlere :D:D Sahi kimse ölmedi değil mi ? @M e g

Ama fenasın @SadmiN :D

Yok ölen eden olmadı şükür,herkes tam kadro burda. Yoklama yaptım demin sen öyle söyleyince,nolur nolmaz diyerekten ahahha:D

Geri