Salatı Tefriciye Duasını Okumanın Faziletleri

Arkadaslar bnde dort gun icinde bitirdim.. Zikirmatik kullandim ama belki eksik yada fazla olabilor emin deilim ama kalpten isteyerek duayi okudum. Sevdgm insanin bna donmesi en azndan bi dans vermesini istiyorum. Rabbim ins bu duayi okuyan herkesin dualarini kabul eder..

Selamun aleykum arkadaslar ben bu duayi dilegimin olmasi icin tek basima okudum ve oldu dileginizin olmasinin zamni yok ama oluyor gercekten oluyor gunde kac tane okuyabilirseniz ama 4444 de tamamlayin o zaman sonuclari gorun ben gercekten boyle bir dine ve boyle mucizelere allahin kulu oldugum icin cok sukrediyorum size tavsiye okuyun inanara okuyun
Ne kadar guzel Allah à sukur ler olsun ❤ benim de dilegim var okuycam insllh

Allah, cümlemizin dileklerini kabul etsin inşallah.

Kesinlikle 4444 defa okuduğunuz zaman tüm dilekleriniz gerçekleşir. İnanarak okumanızı tavsiye ederim.

Dilekleriniz için okumanızı tavsiye ediyorum melekler. Tabiki Ahiret inancı, ölüm ve hesap verilecek günün olduğuna inanıyorsanız. Ben de okudum ve dileğime kavuştum Evel Allah. Sizlere de tavsiye ediyorum. Sevgiler...

aLLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLARIM HEPİNİZDEN İYİ BİR İŞ YAPIYORSUNUZ, İNANCI OLAN İNSANLARIN DAHA FAZLA ŞEY ARAŞTIRMASINA VE İMANLARININ ARTMASINA YARDIMCI OLUYORSUNUZ teşekkür ediyorum özellikle büyük yazdım önemli bir şey diye tşk tşk tşk

Çok teşekkür ediyorum dileğim için en kısa sürede okuyacağım. Bildirim olarak geldi güzel şeyler gönderiyorsunuz tşk gerçekten Allah razı olsun. Salatı Tefriciye Faziletleri yeterince anlatılmış.

Geri