Salon için lüks aksesuar takımları

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Dekoratif aksesuar modelleri ev dekorasyonunu tamamlayan önemli bir detaydır. Odaların konseptine ve mobilyaların tarzına göre tercih edilen aksesuar modellerinin en şık ve gösterişli olanları salonlara tercih edilir.

Evin dekorasyonundan mobilyalarına, perdesinden halısına kadar en çok bütçe ayrılıp özenilen yeri salondur. Salon dekorasyonu diğer odalara göre daha şık ve lüks bir biçimde dekore edilir.

Salon mobilyası olarak genellikle salon takımı tercih edilir ve bu takımın için de yer alan yemek masası, konsol, sehpa ve vitrin gibi mobilyaların iç ve üst kısmına dekoratif ürünlere ihtiyaç duyulur. Bunun için genellikle aksesuar takımları tercih edilir. Salon da farklı farklı aksesuarların yerine tam bir bütünlük kazanmak için tercih edilen aksesuar takımları mobilyaların tarzına ve rengine göre tercih edilir.

aksesuar-modelleri-jpg.82831 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
altin-rengi-aksesuarlar-jpg.82832 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum

Salon için aksesuar takımları cam, seramik ve porselen gibi malzemelerden oluşup çok şık görüntüleri ile bayanların beğenisini kazanıyor. Eğer güzel bir ürün almak istiyorsanız biraz kesenin ağzını açmanız gerekiyor. Salon aksesuar takımları camın ve porselen gibi malzemelerin kalitesine göre farklı fiyatlarla satılıyor. Aslın da tek parçalar halinde de alabileceğiniz bu takımları eğer bütçeniz elvermiyorsa bana göre en çok ihtiyaç duyacağınız parçaları öncelikle almanız da fayda olacaktır. Mesela aksesuar takımın da küllük modelini çok fazla bir gereksinim olarak görmüyorum. Eğer mum yakmayıda gereksiz bir ayrıntı olarak görüyorsanız şamdanlarıda iptal ederek diğer parçaları satın alabilirsiniz.


dekoratif-aksesuar-takimi-jpg.82833 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
dekoratif-aksesuarlar-jpg.82834 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
en-guzel-aksesuarlar-jpg.82835 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
konsol-ustu-aksesuar-jpg.82836 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı ForumZüccaciye mağazaların da ve seçkin bazı mağazaların ilgili reyonların da bu tür ürünleri bulabilirsiniz. Çok fazla seçeneklerle karşımıza çıkan aksesuar takımları farklı renk ve modeller ile salon dekorasyonun da çok özel bir yeri hak ediyor. Avangard ve klasik mobilyalara sahipseniz bunun için çok lüks aksesuar takımları arasından mobilyalarınızın da rengine uyan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer spor bir salon mobilya ve dekorasyonuna sahipseniz bunun için de daha modern ve sade aksesuarlar isabetli bir seçim olacaktır.


luks-aksesuar-takimlari-jpg.82837 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
mavi-aksesuarlar-jpg.82838 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
salon-aksesuar-takimlari-jpg.82839 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
salon-aksesuarlari-jpg.82840 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
salon-icin-aksesuar-takimlari-jpg.82841 Salon için lüks aksesuar takımları Melekler Mekanı Forum
 

Üst