Sarı beyaz akıntım var hamilemiyim kızlar yardım edin lütfen

Test yapmadim ama hala olmadım anlattığım şekilde gebelik olabilir mi ya o khave akıntı neydi hala küçük tuvaletimi yapıp sildiğimde peçeteyle az da olsa çok acik kahve akinti geliyor regl olucam da stresten olamıyor muyum acaba evli değilim bu yüzden korku ve stres var

Test yapmadim ama hala olmadım anlattığım şekilde gebelik olabilir mi ya o khave akıntı neydi hala küçük tuvaletimi yapıp sildiğimde peçeteyle az da olsa çok acik kahve akinti geliyor regl olucam da stresten olamıyor muyum acaba evli değilim bu yüzden korku ve stres var
Regliniz normalde de hafif gecikiyorsa kahve akıntı gelmesi doğal ilk günler kanamayı kontrol edin devam etmez ise yoğunlaşarak test yapın bence

Merhaba bu sabah pedimde kahverengi akıntı gördüm sürekli bir şey akiyor ve regl oluyorum sanıyorum fakat olamıyorum karnım şiş gibi 2 gün gecikti sizce regl mi olmaya başlayacağım yoksa yerleşme kanamasi miydi bu

Merhaba, daha önce belirttiğim gibi stres kanamanızı sökmüyor olabilir. Bir şekilde ecazeneden gebelik testi tedarik edip uygulayın , imkan varsa hekime görünün.

Bugün reglimin gecikmesinin 4.gunu olacak anlamıyorum size anlattigim şekilde bir birliktelik oldu ve vajinaya uzak bir yere boşaldı ama akmasıyla gebelik söz konusu olabileceği beni şaşırtıyor. Akintim devam ediyor fakat kanımsı değil daha sarı açık kahve idrardan sonra peçetede renkli bir şeyler var incelediğimde. Testi bugün alacağım fakat bana şunu söyleyin. 2.gun gelen kahve akinti ve dün gelen sarı-kahve ton akinti yerleşme kanaması olabilir mi inanın çok tedirgin ve gerginim her gün böyle yatip kalkıyorum.

Bugün reglimin gecikmesinin 4.gunu olacak anlamıyorum size anlattigim şekilde bir birliktelik oldu ve vajinaya uzak bir yere boşaldı ama akmasıyla gebelik söz konusu olabileceği beni şaşırtıyor. Akintim devam ediyor fakat kanımsı değil daha sarı açık kahve idrardan sonra peçetede renkli bir şeyler var incelediğimde. Testi bugün alacağım fakat bana şunu söyleyin. 2.gun gelen kahve akinti ve dün gelen sarı-kahve ton akinti yerleşme kanaması olabilir mi inanın çok tedirgin ve gerginim her gün böyle yatip kalkıyorum.

aşağıdaki linki inceleyebilirsin yerleşme kanamasını anlamak için

Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibarettir. Rengi kahve , kırmızı , pembe olabiliyor. Daha önce belirttiğimiz gibi çok stres yaptığınız için kanamanız sökülmüyor lekelenme şeklinde geliyor. Siz bugün bir gebelik testi temnin edin uygulayın ve kuşkunuzu giderin.

5.gun hala regl olmadım lekenme yok yalnızca sarı şeffaf akintim var kahve bir tek 2.gun geldi bir daha gelmedi sarıya döndü ve şu an şeffaf test yapmadim korkuyorum pozitif çıkacak diye regl söktürücü eczaneden alıp içmeli miyim? Gebe ihtimalim sizce yüzde kac

5.gun hala regl olmadım lekenme yok yalnızca sarı şeffaf akintim var kahve bir tek 2.gun geldi bir daha gelmedi sarıya döndü ve şu an şeffaf test yapmadim korkuyorum pozitif çıkacak diye regl söktürücü eczaneden alıp içmeli miyim? Gebe ihtimalim sizce yüzde kac
adetiniz geçmiş test yapın ne olduğunu anlamak için regl söktürücü içmeyin hamileyseniz sıkıntı olabilir test yapın önce bence

Geri