Sarı beyaz akıntım var hamilemiyim kızlar yardım edin lütfen

Idrar testi yaptım negatif sonucu aldım 2-3dk bekledim tek çizgiydi halen tekrar yapmalı miyom erken mi yapmisim
adetiniz ne kadar geçmiş oldu sanırım 5 gün geçmişti bugün 6. gün oldu değil mi? Bu kadar gecikmeye idrar testinde çıkardı hamilelik olsaydı. Yenileyin testi dilerseniz ama hamilelik yok görünüyor. Dilerseniz kesin sonuç için kan testi yaptırmak daha uygun olacaktır hem adetiniz neden gecikmiş muayene de olursunuz gebe değilseniz.

Yerleşme kanaması adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibarettir. Rengi kahve , kırmızı , pembe olabiliyor. Daha önce belirttiğimiz gibi çok stres yaptığınız için kanamanız sökülmüyor lekelenme şeklinde geliyor. Siz bugün bir gebelik testi temnin edin uygulayın ve kuşkunuzu giderin.
Merhaba bugün 1 hafta olacak neredeyse dün idrar testi negatif gösterdi belirgin bir şekilde köyü kırmızı tek çizgi ve üzerinden baya zaman geçti hala tekti. Ama hala regl olmadım. Şu an %100 hamile değilim diyebiliriz miyiz? Yoksa bir test daha mi yapmalıyım? Çünkü yakın bi zamanda doktora gideceğim annem ile kanda çıkar mi bir şey

adetiniz ne kadar geçmiş oldu sanırım 5 gün geçmişti bugün 6. gün oldu değil mi? Bu kadar gecikmeye idrar testinde çıkardı hamilelik olsaydı. Yenileyin testi dilerseniz ama hamilelik yok görünüyor. Dilerseniz kesin sonuç için kan testi yaptırmak daha uygun olacaktır hem adetiniz neden gecikmiş muayene de olursunuz gebe değilseniz.
Evet bugün 6.gün hatta 7 oldu. Hiç gecikmezdi stresten bu kadar gecikir mi regl. Bide 1 haftadır sabah 6ds uyanıp 7ye kadar sıcağın altında çalıştım hava değişimi oldu yağmur yağdı ıslandım hep ayaktaydım. Üstüne bir de aşırı stresliydim. Bunlar bu kadar atar mi regli ileri? %100 hamile değilim diyebilir miyiz bide

Evet bugün 6.gün hatta 7 oldu. Hiç gecikmezdi stresten bu kadar gecikir mi regl. Bide 1 haftadır sabah 6ds uyanıp 7ye kadar sıcağın altında çalıştım hava değişimi oldu yağmur yağdı ıslandım hep ayaktaydım. Üstüne bir de aşırı stresliydim. Bunlar bu kadar atar mi regli ileri? %100 hamile değilim diyebilir miyiz bide
idrar testleri nadiren de olsa sonucu net göstermeyebilir kan testi yapmanızı öneriyorum. İçiniz de rahat etmiş olur en azından. %100 hamilesiniz veya değilsiniz tabi ki biz diyemeyiz.

Geri