Seçimden Bir Diyalog :)

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Seçimden Bir Diyalog :)

Heyy kalkın uyanın bugün seçim günü :D

kutu-341.jpg

İşim gücüm yokmuş gibi yatakta mışıl mışıl uyuyorum sanki 9 da işbaşı yapacak ben değilim.. Saat çoktan 9:00 olmuş annem odaya geldi hadi kızım kalk geç kalmışsın birde oy kullanacaksın.. Pöff nerden çıktı bu oy şimdi ne güzel yatıyordum.. sanki oy olmasa bu saate kadar yatabilcektim de konuşuyorum işte..

Neyse kalktım en güzel cicilerimden giydim makyajımı yaptım saçım başım derken bendeniz hazırım. Gittim oyumu kullanacağım okula:D
Aman Allahım oda ne sabahın köründe sanki işleri güçleri yokmuş gibi yaşlı amcalar, teyzeler sırada önümde birsürü insan.. Hadi işe gidecek olsalar anlıcam Alalala yatsana be bey amca, hanımteyse..

sıra sonunda geldi bana attım oyumu işte tam işim bitti çıkıcam kapı önünde artık emeklisine çok az kalmış olan bir polis memuru tıpkı Cüneyt Arkın.. Tipi bakışı duruşu.. :D gülümsedi ve söyle bakalım güzel kızım Cüneyt Arkın'a mı attın oyunu yoksa Tarık Akan' a mı ?

Bu soru karşısında bende Tabiki Cüneyt Arkın' a dedim ve yürüdüm kaldım.. Bey Amca arkamdan bakabakldı..

eee Polis Amca öyle soruya böyle cevap :D:D:D

Herşeye rağmen sabahım güzel başladı :D:D

Geri