sedef hastalığı olup çare bulan

Merhaba,

Maalesef o bölgede tanıdığım önerebileceğim bir doktor yok. Yorumunuzu görenler bu konuda size yardımcı olucaktır. Sağlıklı günler diliyorum.

3,5 yaşındaki kızım geçen gün koluma bakıp "anneeee beneklerin geçmiş" diye sevindi.bu beni o kadar mutlu ettiki anlatamam.şuan çok rahatladım kızımın tabiriyle beneklerimden kurtuluyorum,kaşıntı ve kızarıklık olmadığı zaman benekler (sedef) unutuluyor ve tedavinin iyileşme süreci dahada hızlanıyor.umarım beneklerim tekrar geri gelmezler.inşaallah en kısa zamanda tamamen yok eden bir tedavi bulunur :)
Size nasıl ulaşabilirim

Ben çooook uzun süredir sedefle mücadele eden biriyim çocukken başlamıştı ve yayıldı tabiki bu işe büyük bütçeler ayırabilecek biri değilim öğrenciyim doktorların verdiği kremler yada çeşitli tedavi yöntemleriyle bunun iyileşebileceğini düşünmüyorum bir çoğumu malesefki denedim zira henüz nedeni bile kesin olarak bilinmeyen bir hastalığı kortizon içeren kremlerle yok etmeye çalışmak çok saçma geliyor bu hastalığa yokmuş gibi davranmayı öğrenmemiz lazım ben theta healing yöntemi ile iyileştirilebileceğine çok fazla inanıyorum ama iyi yerlerde seans ücreti 500 tl tek seansta iyileşme elde eden insanlar oluyormuş ama birkaç kez tekrar tmek de gerekebiliyormuş tabiki benim şu an buna ayıracak bi bütçem yok imkanı olanlar denemeli bence

Arkadaşlar lütfen buraya dikkat. Ben de sedef hastasıyım ve sedefin nasıl doğal yöntemlerle tedavi edileceği konusunda hayat kurtarıcı bir kitap buldum. Buraya reklam yapmak için gelmediğimi en baştan söyleyeyim bu arada, yayıneviyle veya kitabın yazarıyla hiçbir alakam yoktur. Bu hastalığın ne kadar zor bir imtihan olduğunu ben de kendim deneyimleyerek yaşadım. Tek sıkıntı şurada: kitabın Türkçesi yok (kitap Ingilizce). Türkiyede kitapta bahsedilen doğal yöntemlerden bahseden doktor ya bulamazsınız, ya da çok azdır. Doktora gittiğiniz zaman size birkaç steroid krem yazıp eve gönderirler. Bu kitabı ne yapıp edip okuyun veya İngilizceye çevirttirin. Bu kitabı okuduktan ve orada denen şeyleri uyguladıktan sonra demek istediğim şeyi anlayacaksınız. Kitap hastalığın nedenlerini açıklayıp, hastalığa kesin çareler sunmaktadır. Bu çareler sedefin ya tamamen gitmesini sağlamakta, ya da sedefin hayatınıza engel oluşturacak bir bela olmaktan çıkarmaktadır (hastalık vücudunuzun büyük bir kısmını kaplarken, çok daha az bir kısmını kaplayacak). Daha önce asla böyle bir şey okumadınız, bunun garantisini size verebilirim. Bana inanmıyor da olabilirsiniz, inanıp inanmamak da size kalmış. Ama şunu söyleyeyim ki, bu kitabı okumazsanız hayatınızın hatasını etmiş olursunuz ve sedeften kurtulma fırsatınızı geri tepmiş olursunuz. Kitabı lütfen çevrenizdeki diğer sedef hastalarına da ulaştırmaya çalışınız.
Sizlere bahsettiğim kitap:

Healing Psoriasis: The Natural Alternative John O. A. Pagano DC (Author), Harry K. Panjwani MD PhD (Foreword)

Moderatör tarafında düzenlendi:
her şey o yaraları görmezden gelmekte canım polyana gibi bakacaksın hayata kendini başka bişeylere vereceksin hoppp puf bi bakmışın gitmişler ablam sadece sinirlendiğinde cıkıyor 15 gün sonra gidiyor o cözümü öğrenmiş kendini sakinleştiriyor kendine uğraş buluyor
Nasıl oluyor

Geri