sedef hastalığı olup çare bulan

buğün özel bir hastanede cildiye doktoruna gittim,bana 3. evre aşamasını uygulayacak yani hap tedavisi,bunun yanındada özel bir karışım kullanıcam.pazartesi günü yapılacak birkaç testten sonra başlıycam.İNŞAALLAH bir sonuç alırım çok yoruldum :şş: tüm uygulamaları burdan yazıcam :tik:

Canım nekadar yorulduğunu anca yaşayan bilir.Bu dediğin tarzda ilacı banada doktor tavsiye etti ama yanetkileri cok fazla ilaç kullandıktan aylar sonra bile yan etkileri devam ediyor.özellikle hamilelik durumunda.birde başka bir doktora gittiğimde ilacı bırakınca lezyonların yenileyeceğini söylemişti.iyi haberlerini bekliyorum.dediğim gibi bunu ancak yaşayan bilir.ne diyelim ALLAH beter beterini vermesin

Canım nekadar yorulduğunu anca yaşayan bilir.Bu dediğin tarzda ilacı banada doktor tavsiye etti ama yanetkileri cok fazla ilaç kullandıktan aylar sonra bile yan etkileri devam ediyor.özellikle hamilelik durumunda.birde başka bir doktora gittiğimde ilacı bırakınca lezyonların yenileyeceğini söylemişti.iyi haberlerini bekliyorum.dediğim gibi bunu ancak yaşayan bilir.ne diyelim ALLAH beter beterini vermesin
doktorum ilacın kortizonlu olmadığını ve her kullanılan ilaçda ne kadar yan etki varsa bundada o kadar olduğunu söyledi.çünkü artık kremler bana fayda vermiyor.ilacın dozu yapılan kan testlerine göre ayarlanacakmış.sürekli kontorol altında tutulacağım :( zor bir süreç ama lezyonlar her yerime sıçradı,kaşıntısıda cabası o yüzden yan etkilerini göz ardı etmek zorundayım :uhu:hamileliğide anca ilaçları bıraktıktan 2 ay sonra düşüne bilirsin dedi.rabbim başka dert vermesin inşaallah

nurcan bir türlü nette karşılaşamıyoruz.bu gece 21.30 melekler mekanında olucam.sende müsait olursan son haberlerini sıcağı sıcağına almış olurum.Selamlar

nurcan bir türlü nette karşılaşamıyoruz.bu gece 21.30 melekler mekanında olucam.sende müsait olursan son haberlerini sıcağı sıcağına almış olurum.Selamlar

merhaba,bugün sabah erkenden aç karnına kan verdim,yanlız sonuçlar,saat 4:30'da çıkacağı için bekleyemedim,kızım çok hasta olduğu için erkenden döndüm.yoğun kar yağışından dolayı ve kızımın rahatsızlığından dolayı sonuçlarla birlikde cumartesi gidicem.cumartesi her ayrıntıyı paylaşıcam :) sevgiler...

buğün(08.01.2013) star tv'de yayınlanan melek proğramına katılan güzellik uzmanı ve kimya mühendisi şems arslan,sedef hastalığıyla ilgili birkaç kür verdi,ben notlarımı aldım denemekte fayda var,tekrarını netden izleyin isterseniz.sedefi birgün vücudumuzdan söküp atacağız.ben sedef tedavisiyle ilğili aklıma yatan mantıklı bilgileri burdan paylaşacağım,yaşadıklarım dahil.her bünye farklıdır ama mutlaka birtanesi eninde sonunda faydalı olacaktır(İNŞAALLAH)

buğün kan tahlillerimin sonucunu aldım,sonuçlar biraz yüksek çıktığı için,hap tedavisine buğün başlayamadım.birkaç tahlil tekrar yaptırmam gerekiyor,sonucuna göre bir yol izlenecek,ama lezyonlara sürmem için bir karışım ve cilt yenileyici bir losyon verdi,onlara başladım.hayırlısı bakalım,sonuç nasıl olacak :6:

buğün kan tahlillerimin sonucunu aldım,sonuçlar biraz yüksek çıktığı için,hap tedavisine buğün başlayamadım.birkaç tahlil tekrar yaptırmam
gerekiyor,sonucuna göre bir yol izlenecek,ama lezyonlara sürmem için bir karışım ve cilt
yenileyici bir losyon verdi,onlara başladım.hayırlısı bakalım,sonuç nasıl olacak :6:

Gelismeleri takip ediyoruz nur, Allah kolaylik versin..

Geri