Şeker hamurlu kurabiyenin dayanma süresi nedir?

G

Gokselaycan

Forum Okuru
Şeker hamurlu kurabiyenin dayanma süresi nedir?

Şeker hamurlu kurabiye bayatlar mi melek kadınlar kulübü şeker hamurlu kurabiye bayatlama süresi forumda.​

Kızlar su şeker hamurlu kurabiyeler var ya ben de kızıma doğum gününde yaptırmıştım bunlar ne kadar dayanıyor? Şeker hamurlu kurabiye bayatlar mi ya da en fazla ne kadar durur? Bir de ben de merak saldım bu işe kardeşim de doğum yapacak ve bebeğine hastane çıkışına ikramlık götürmek istiyorum o yüzden soruyorum ne kadar dayanıyor?

Merhabalar
Bu doğum günü pastaları kurabiyeler filan yapanlar ne kadar hoş şeyler yapıyorlar değil mi? Ben de doğum günü için kizlarima yaptırmıştım üç sene önceki şeker hamurlu kurabiyeler duruyor hatta yenir mi orasını bilmiyorum ama yapan kişi saklayabilirsiniz hiç bir şey olmaz demişti. Ben de saklıyorum kızlarımin ismi yazıyor üzerinde hatıra olarak sakladım. Şeker hamurlu kurabiye bayatlar mı hiç bilmiyorum gerçekten ama olduğu gibi duruyor bozulmadan. Siz yine de çok uzun zaman geçerse üzerinden yemeyin tabi ama madem hastane çıkışı için yapacaksanız zaman da belli değilse 3-4 gün önceden yapılmalı daha fazla gün veremiyorum şeker hamurlu olacağı için şeker hamuru da sertlesebilir bilginize.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "resimli yaş pasta tarifleri" değişik tarifler bulabilirsiniz. Misafirler için özellikle harika tarifler.

Geri