selamün aleyküm kizlarrrrrrr bende bi ekim ayi anne adayiyimmmm

arkadaşlar bende 37+2 günlük hamileyim. 1 ekim demişti dr ama iki gündür zaman zaman şiddetli kasık ağrıları çekiyorum, patır patır yürüyen ben yürüyemez oldum :(( heycanla bekliyorum

canım sağ salim alırsın inş yavrunu kucağina bende artık yüremez oldum bu son haftalar hem çok heycanlı hemde çok zor allahım yardımcımız olsun

biz 36 haftamıza girdik çok şükür rabbime herşey iyi gidiyo

canım aramızda 1 hafta var bakalım hangimiz bebişi önce gelcek aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inş sağ salim alırız yavrularımızı kucağimıza kendinede bebişede iyi bak öptüm

benim önceki oğlum 33 haftalık olmustu seni gecebilirim yine suan 36+2 yim ama doktor suyu azalmıs dedi ayrıntılı ultrason ve kontrolden sonra tehlıke arz edicek kadar azsa suyu sanırım dogurmak istiycek oglumu :( sende kendine ve bebişine iyi bak görşz

benim önceki oğlum 33 haftalık olmustu seni gecebilirim yine suan 36+2 yim ama doktor suyu azalmıs dedi ayrıntılı ultrason ve kontrolden sonra tehlıke arz edicek kadar azsa suyu sanırım dogurmak istiycek oglumu :( sende kendine ve bebişine iyi bak görşz

allah sağ salim kucağinıza versin yavrunuzu tatlım allahım yardımcın olsun herşey iyi olur inş

slm arkadaşlar ben 34 haftalık hamileyim doğum 27 ekimde ama bebek kilo almıyo gibi geliyo bana,2000gr ve plesenta yaşlanması başlamış sizde de böyle bi durum yaşayan varmı?

Allahım hepinizin meleklerini bağışlasın, sağ salim uzun ömürler versin inşallah, Bizlerede kolay doğumlar nasip eylesin :)

Geri