Selülit masajı

askkkk

Yeni Üye
Üye
Selülit masajı

Selülit tedavisinde masaj oldukça önemlidir. Ancak bunun yanısıra rejim uygulanmadan,
deneyimsiz ellerde sert ve oldukça kuvvetli uygulanan masajlar, yarardan çok zarar getirir.
Selülitli bir cildi "yoğurur" gibi aşırı bastırarak yağ hücrelerini ezmek onları yok etmeye yaramaz.
Doğru bir selülit masajı yüzeyde kalmalı ve acı hissi vermemelidir. Bu tür uygulanan bir tıbbi
masaj, ancak deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilebilir. Derialtı kan dolaşımını
iyileştirerek, damarların çapını daraltılır. Kanın damarlarda ilerlemesinde kas kasılmalarının
önemi büyüktür. Selülit damarların çapını daraltarak kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını
sağlar.
Ayaktan başlayarak yumuşak ve hafif hareketlerle diz, baldır ve kalçalara kadar devam
edilir. Böylece bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesiyle, hücrelere daha iyi oksijen
gitmesi ve toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlanır.

toksinleri atmanın en yararlı yolu kan dolaşımını düzene sokmak canlarım boşuna hırpalamayın kendinizi düzgün bir masaj spa salonuna gidin ben sanitas spayı öneriyorum. önerileriniz varsa sizlerdende bekliyorum :) işi bilen uzman insanlarla birlikte olmak içinizi rahatlatıyor.

ya possessionss dediği yer olan sanitas bayağı başarılı tavsiye ederim ben de. valla bnm selülitler gözle görülür şekilde azalmaya başladı nası yaptılar valla anlamadım :d

Geri