Şems Arslan'dan Cilt Lekelerini Açmaya Yardımcı Peeling Tarifi

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Şems Arslan'dan Cilt Lekelerini Açmaya Yardımcı Peeling Tarifi
cilt lekeleri için, cilt lekeleri için peeling, cilt bakımı

Sevgili melekler, Melek programında ekranlara gelen Dr.Şems Arslan'dan cilt lekelerini açıcı bir peeling tarifi sunuyoruz sizlere. Program esnasında bir konuğa bu uygulamayı yapan ve lekelerin açıldığını herkesin hayretle izlediği bu peelingin tarifi ise şöyle...

cilt-lekeleri.jpg

Yarım çay pardağı su

2-3 damla su

1 şeker kaşığı tuz

1 şeker kaşığı zeytin yağı veya pamuk yağı

peelingenten önce

1 yarım çay bardağı suya 2 -3 damla limon sıkıyoruz pamuk yardımı ise önce cildimizi nazikçe dairesel hareketlerle siliyoruz , limonu sadece 2-3 damla kullanıyoruz fazlası cildi yakabiliyor.

daha sonra yapıcağımız işlem pamuğu önce yağa bandırıyoruz hafif sıkıyoruz, daha sonra tuza hafifçe bastırıyoruz.3 dakika boyunca dairesel hareketlerle çok bastırmadan nazikçe cildimizi siliyoruz özellikle lekelerin üstünü siliyoruz, bu peeling en az hafta bir kere, yapabilirsek haftada iki kere cildimize uyguluyoruz, inatçı cilt lekelerinin hepsi düzenli bir uygulama sonrası geçtiğini söyleyen Şems Arslan malzemelerin mutlaka anlatıldığı gibi doğru bir şekilde kullanılması ve uygulaması gerektiğinin altını çiziyor.

Merhaba Melekler;

Bu peeling için size bir güzellik salonu önere bilirim şahsen ben çok memnun oldum, sizede taviste ederim.Güzellik salonunun adı Dr.NuranGüzellik Salonu. Yerleri floryada. Yeni sezonda gerçekten iyi indirim yapmışlar.Gerçekten çok uygun tavsiye ederim.

Yönetimin Notu: Sitemizde linkli ya da linksiz reklam yapmak yasaktır. Tavsiyeleriniz reklam kıvamında olmamalıdır. Verdiğiniz linki siliyor, bundan sonra kurallara uyacağınızı ümit ediyoruz.
Sevgiler...

Yönetim adına TİTAN

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri