Sen Anlat Karadeniz Son bölüm fragmanı yayın da

Sen Anlat Karadeniz Son bölüm fragmanı yayın da
sen anlat karadeniz mercan öldümü, sen anlat karadeniz yeni bölüm fragmanı, sen anlat karadeniz mercan ölecekmi, sen anlat karadeniz bölüm fragmanları, mercan ölüyormu ile ilgili bilgiler sizlerle..


Ekranların fenomen dizisi haline gelen "Sen Anlat Karadeniz" de geçen hafta oynanan son bölüm de heyecan doruklarda idi... Nefes ile Tahir'in evlenmesinin ardından bu olayı iyice hazmedemeyen Vedat, Tahir'den intikam almak için yine kirli oyunlarını devreye koyarak bu sefer Tahir'e aşık olan Mercan'ı kullanmaya karar vermişti..

Dizinin son sahnelerin de Mercan'a intihar süsü vererek ve bide bu yetmeyip kızın sanki Tahir yüzünden kendi canına kıydığını ifade eden mesajı hem Tahir'e hem de Mercan'ın babasına yollamıştı.


mercan-oluyormu-jpg.83443,Sen Anlat Karadeniz Son bölüm fragmanı yayın daDizinin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlanmadığı için herkes Mercan'ın ölüp ölmediğini çok merak ediyordu. Hemen söyleyelim; Mercan ölmüyor ama Mercanın babası Cemil ne yazık ki Tahir'i vuruyor. Yeni bölüm fragmanı şu an yayında ve şimdide herkes Tahir'in akıbetini merak ediyor. Tahir vuruldu peki ölecek mi? Tahir'e ne oldu? Mercan'a ne oldu Vedat ile gerçeği anlatacak mı kendisini öldürmek isteyen kişinin Vedat olduğunu söyleyecek mi? Bunların hepsini 17.ci yeni bölüm de hep birlikte izleyip görecek ama şimdi yeni bölüm fragmanını büyük merakla bekleyenler için fragmanı yayınlıyoruz.

 
Üst