Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
Seni O Kadar Çok Sevdim Ki...
Ahmet Selçuk İlkan 2011 yılına bomba gibi giriş yaptı...Kendisini beğenerek ve zevkle dinlediğim şair,birbirinden güzel şarkı ve şiirlere güzel sesiyle hayat verdi...2011 albümünde müzik dünyasının en seçkin romantiklerini bir araya getirdi...
356584d4de46227ea1.jpg

Ahmet Selçuk İlkan “Seni o kadar çok sevdim ki” isimli 11. albümünde yer alan ‘Ona Yanarım’ parçasında Selami Şahin ve Ferhat Göçer ile bir ilke imza atarak “Yılın Triosu” nu gerçekleştirdi.Ayrıca, Coşkun Sabah, Hakan Altun, Meyra, İntizar, Baha ve Haktan gibi sanatçılar da onun yazdığı ölümsüz şarkıları yeniden yorumlayarak bu albümde buluştu.
Hayatımın Özeti, sloganı ile yepyeni şiirlerini ölümsüz şarkılar eşliğinde seslendiren Ahmet Selçuk İlkan, ayrıca Ona Yanarım, Kanatsa da İçimi, Sitem, Bir Düşün, Gittiğin Gün ve Aşk Ben de Kaldı isimli altı yeni parçasına da albümde yer verdi.
Aranjörlüğünü Ozan Kavasoğulları’nın yaptığı albümün çıkış parçası ‘Ona Yanarım’ ın klibini ünlü yönetmen Kemal Başbuğ çekti.
Albüm, Esen Müzik etiketi ile tüm müzik marketlerde ve digital satış kanallarında satışa sunulacak.

1 Yanarım / Ona Yanarım
2 Seni O Kadar Çok Sevdim Ki / Kanatsada İçimi
3 Sen Uyurken / Sabahçı Kahvesi
4 İşte Gidiyorsun / Ayrılık Kolyesi
5 Gözlerin Kal Diyor / Gözler Kalbin Aynasıdır
6 Ah Agop Ah / Bana Sor
7 Hiç Bir Yerde Her Yerdesin / Anılar
8 Ben Seni Asla / Hatıram Olsun
9 Sustum / Bir Gülü Sevdim
10 Sevda Turizm / Günün Birinde
11 Ben En Çok İnsandan Korktum / Ben Ne İnsanlar Gördüm
12 Bir Adam Gidiyor / Sitem