Serdar Gökalp Best Fm

  • Konbuyu başlatan SadmiN
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
serdar at bestfmcomtr best fm serdar gökalp gökalp arabası in arabası at bestfm
Serdar Gökalp Resimleri

Serdarım Hacım kimin la bu araba :D:D

Abi bunca senedir dinlerim şu zembereği, yani sende rakının yanında giden beyaz ağızda kaygan ve mükemmel tad bırakansın :)

İyiki varsın kardeşim, haa seni daha değişik düşünüyordum ama harbi çirkinsin abiş :) ( Şaka hemen kızma )
KALEMİNDEN :...

1982 de İstanbul da doğmuşum. Bak doğdum demiyorum çünkü hatırlamıyorum bana söylenen tarih bu...

Hayatımı ilkokula başlayana kadar hiç yaşamamış sayıyorum. Herkes gibi misket oynadım, top sektirdim, zillere basıp kaçtım. O yaşlarda normal geliyor bunlar ama şimdi yapsak gebertirler dayaktan. Derler ya her şeyin bir zamanı var diye..
İlkokul,orta okul derken liseye başladım nihayet ve işte ne olduysa lisede oldu. Hani bir ben vardır ya benden içeri Lise zamanı o içimdeki beni çıkarttı ve bana gösterdi. (Ne demek istedim ben de anlamadım) Lisenin bitmesine az bir vakit kalmışken bana "Sen komiksin bir şeyler yap" demeye başladılar ama sadece söylediler hiç şunu yap diyene rastlamadım.

Liseden sonra okul hayatım devam etti ama evde oturdukça sıkılıyor, sıkıldıkça doluyor,doldukça daralıyor, daraldıkça sinirleniyor..(Bak bu böyle gider istesem 1 sayfa sırf bunu yazarım.) artık bir şeyler yapmam lazım diye düşünürken bir arkadaşımın telefonuyla geri döndüm hayaller aleminden.
Arkadaşımın gaz vermesiyle beraber bir TV kanalında program yapmaya başladım. Sonra oradan ayrılıp bir radyoda sonra bir radyoda daha sonra bir radyoda daha. En sonunda 2005 yılının son aylarında Best FM'e geldim, haftasonu programcısı olarak bu yolculuğa başladım. Bundan böyle haftaiçi 22:00-01:00 ve Cumartesi 19:00-21:00 saatleri arasında bol neşe ve kahkaha ile sizlerle buluşuyoruz. Serdar nerede diye sormayın... Serdar Yayında !

serdar@bestfm.com.tr
 
Ş

şeker kıss

Yeni Üye
Üye
Cevap: Serdar Gökalp Best Fm

serdar ben ankaradan şeyma seni çokkkkkkkk sewiyorum .begenerek dinliyorum ankaraya gelsen geldiğin yere ilk ben gelicem .yayındayken ara wermeden seni dinliyorum kendine o güzel şakalarınla konuşmalarınla hayran bırakıyorsun başarının dewamını dilerim bütün arkadaşlarımla yayın saatlerin arasında seni dinliyoruz seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk sewiyoruzz kendine iyi bak seni kesinlikle ankaraya bekliyoruz..
by:nazar:
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0
SadmiN Best Fm 0

Benzer Konular


Üst