Serseri aşkımın köşesi

jnevin

Hamiş Melek
Serseri aşkımın köşesi
Benim tatlı yakışıklı serserim senden ayrılalı 13 sene oldu ama sen kalbimin bir köşesindesin eminim hepde öyle kalacak seni görmeyeli seneler geçti acaba bazen sende özlüyonmu beni diye düşünmeden edemiyorum seni sevdimmi bunuda anlamış değilim küçüklük aşkımıydı benimki onuda bilemiyorum ama sen benim hep serserimdin şuan ikimizde evliyiz benim iki çocuğum senin üç çocuğun varmış seneler geçti ben eşimi delicesine seviyorum ama kalbimin bir köşesinde serseri aşkım olarak kalacaksın

y1pN69dPA1np7DVrRIqe6rAD40CllfRDeUaN2-uP9KSyYH2tEp0vsVdlbSD3rNFs-Z92RNHGC83h8M
canım yazdılarını okudum ne desem bilmiyorum ama bu resim sanki seni anlatıyo begenirsin umarım

aklıma hiç gelmemiştim serseri aşkım heralde çocuklardan ve hayat mücadelesinden heralde ama seni rüyamda gördüm ve birtürlü kavuşamadık sen beni çok seviyomuşun ama kavuşamıyomuşuz neyse rüya işte ama eminim seninde kalbinin bir köşesinde ben varımdır çok merak ediyorum yeşil gözlerimi çok severdin acaba yeşil göz görünce aklına geliyommu ama belki eşin yeşil gözlüdür artık başkasınınsın sen artık ama olsun sen benim ölene dek serseri aşkım olarak kalacaksın kimsenin bilmediği kendime itiraf etmekten kaçtığım

Geri