Sevdiğinizi Telepati ile Söyleyin

gözlerimi kapattım ve onun bir düğünde beni izlediği zamanki bakışına odaklandım onu hala sevdiğimi düşündüm hep gözümü açmak bile gelmedi içimden denemeye değer en azında güzel bi duygu :)

arkadaşlr gerçkten zor değl bunlr.istediğinz zamn yapabilrsinz ama gerçkten istediğinz zaman.kendinizi zor diye şartlarsanız tabi zor olur.bn biçok kez denedm.sanki içinizde bi flaş patlıyo sanki uykuya dalckken pat diye uyanmk gibi bişy.yani denenmesi gerekiyo anlatılamaz ama çok hoş bi deneym.bn bunu yapark bi insanın bna karşı ilgi dymasını bile sağladm ama bikç ay uğraştm yani.ama bıraknca karşıdakinin ilgiside gitti :D ztn elde ettiktn snra bnm de isteğim gitti.gül bişy.hiçbişy imkansız değl arkadaşlar.istediğiniz herşeyi yapabilrsiniz bunun farkında olun.ne düşünürseniz onu yaşarsınız.aman bu bni sevmiyo aman sınavı kazanamıycm.oturp ağlıyosunz.kazanmıycam dersn nekadr çalışırsan çalış kazanamazsn.sevmiyo dersn istersn dünyanın güzeli ol sen bikere ona alıcılarını kpamışsn sevmz seni.bn bunu yaşadm.sevmiyo bni sevmiyo işte dedm bna karşı bi ilgisi olmadı ama sevmk zorunnda bnden iyisinimi bulck seviyo işte bksana dedm bikaç haftada bağladm.iş bukadr basittir arkadaşlar.önemli olan aynadaki görüntünüz değl zihninizdeki görüntünz.kendine güveni olan insanlr değer görür.çünkü onlr kendilerine değr verirler.bukadr basit bişeyi zorlaştırmayalm arkadaşlr :)

Arkadaslar dun sevdigim ama onun beni sevmedigini sandigim kizin fotografini elime aldim.Iki kasinin az yukarisina bakarak telkinlerde bulundum.Sonra fotografi birakip hayal kurmaya basladim.Derken kulagimda bir cinlama duymaya basladim.Hayal kurmaya devam ettim.Cinlama hala devam ediyordu 3-4 dakika surdu.Bu yasadigim seyin anlamini bilen var mi?Yanitlarsa sevinirim...

Geri