sevgilim bana hediye almıyor beni sevmiyormu yardım?

M

Mine minne

Forum Okuru
Selam herkeze lütfen bana yardımcı olun 1,5 yıllık bir ilişkim var ben onunla ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorum .Onsuz kendimi iyi hisetmiyorum oda beni çok sevdiğini söylüyor ama daha bana hiç bir hediye almadı. Ben ona belki 20 kez hediye aldım .Sizce beni sevmiyormu ? insan sevdiğine bir hediye alamazmı ? Çok kafama takıyorum .Hediye önemli değil ama ne bileyim bütün kız arkadaşlarımın sevgilileri hep hediye alıyor .Onlar alınan hediyelerden bahsederken ben üzülüyorum. Bir defasında kız arkadaşım seninki ne aldı diye sordu bende bir şey almadı dedim oda bu ne ya seni kullanıyor galiba insan sevdiğine hediye almazmı dei.Şimdi bunu kafama takıyorum.Aslında hep kafamdaydı durumu çok iyi değil ama insan hiçmi bir şey alamaz.asgari ücretle çalışıyor yani bana 20tllik bir şey alabilir değilmi? Ne olur bana akıl verin sizce beni sevmediği içinmi hediye almıyor?

M

Mine minne

Forum Okuru
melekler mekanı herkeze cevap veriyorsunuz banada verin ne olur

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Şimdi bir video vardı bilmem hatırlarmısın. Hani Antepli birisi Turkcelli arıyordu ve Enaktar enaktar diyordu BURADA BAKABİLİRSİN videoya.. Hah işte hal tamda bu ! Sana Kalasın neyini kodlim :D:D

Adam tamda yontulmamış kalak çıkmış sen bana hala almıyor diyorsun. Birde şey var tabiki, sevginin böyle bir ölçümü olmamalı, genel anlamda bakmalısın sana verilen değere. Yani dünyavi bir eşya için kafanı şimdiden karıştırıyorsan çekeceğin var :)

M

Mine minne

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Şimdi bir video vardı bilmem hatırlarmısın. Hani Antepli birisi Turkcelli arıyordu ve Enaktar enaktar diyordu BURADA BAKABİLİRSİN videoya.. Hah işte hal tamda bu ! Sana Kalasın neyini kodlim :D:D

Adam tamda yontulmamış kalak çıkmış sen bana hala almıyor diyorsun. Birde şey var tabiki, sevginin böyle bir ölçümü olmamalı, genel anlamda bakmalısın sana verilen değere. Yani dünyavi bir eşya için kafanı şimdiden karıştırıyorsan çekeceğin var :)
benim gözüm hediyede değil ama ben bunu belirttim düşünsenize erkek arkadaşınız 1,5 yıl size hediye almıyor gerçekten ne yapardınız ? sizin eşiniz yada sevgiliniz size hediye aldımı

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vallahi iş eş durumundan olursa zaten alınmıyor yani en azından çoğu almıyor. Ama şimdi sevgililik bazında düşündüğümüzde alınması gerekiyor. Ne bileyim bir çiçek küçük bir atkı vs vs... Bu durumu onunla konuşmanız gerekiyor. Ne diyor hiç konuştunuz mu ? Neden almıyor muş ? Parası mı yok anlamadım ki olayı.

Ben olsam ne yapardıma cevap vermek istemiyorum bu durum kişiden kişiye göre değişiyor malesef.

M

Mine minne

Forum Okuru
hayir hiç konuşmadım ama çok üzülüyorum beni sevdiğini söylüyor ama insanın bir çiçek alacak kadardamı parası yok :( ne biliyim heryerde 2 liraya küpe kolye satılıyor alabilir değilmi benim yerime kendinizi koyun ve ne olur gerçek fikrinizi söyleyin rahatsız etiğim içinde özür dilerim

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Vallahi bugün küçük şeylerden kaçan insan yarın neler yapmaz demi ? Dediğim gibi en iyisini sen bilirsin. Tart biç ama konuşmadığını söylüyorsun. Belkide o senin bunlara bu kadar taktığını hiç bilmiyordur. Bence önce adam akıllı al karşına bi konuş bakalım ne diyor kendisi. Ona göre yönünü çizersin.

Bu arada istediğin kadar yazabilirsin, asla rahatsız etmiyorsun bilgin olsun...

T

TURANCI

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Vallahi bugün küçük şeylerden kaçan insan yarın neler yapmaz demi ? Dediğim gibi en iyisini sen bilirsin. Tart biç ama konuşmadığını söylüyorsun. Belkide o senin bunlara bu kadar taktığını hiç bilmiyordur. Bence önce adam akıllı al karşına bi konuş bakalım ne diyor kendisi. Ona göre yönünü çizersin.

Bu arada istediğin kadar yazabilirsin, asla rahatsız etmiyorsun bilgin olsun...
Bir erkek sevdiğine küçücük bir hediyeyi çok görmemeli .Ben olsam aç kalır yemem sevdiğime hediye alırım. Bu kalaslık değil bildiğin eşşeklik .Yahu en güzel zamanlar bir sevgiliyle geçen anlar.Benim 4 aylık bir ilişkim var aldığım hediyelerin sayısını unuttum. Her hediye aldığımda kız arkadaşım daha mutlu oluyor.

Melis ank

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Kadınlar naif ve romantiktir.Sevdiği kişiden hediye almayı sever öyleki aldığı hediyeyi kullanmaya kıyamaz. Fakat böyle bir beklenti anladığım kadarıyla sizde biraz özentiden olmuş.Aslında sevgilinizin size hediye alıp almaması hiç önemli değil. Hediye alan kız arkadaşlarınızın arasında olmamak sizi üzüyor. Böyle şeylere takılmayın derim.Önemli olan sevgidir..Bir kadın olarak şahsen böyle önemsiz şeylere asla takılmıyorum. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümü,doğum günü vs.. Çok önemsiz şeyler. Benim için karşımdakinin sevgisi ve samimiyeti önemlidir. Sevgisinden eminsem bana en büyük hediye de kendisidir.

A

anka zümrüdüü

Forum Okuru
selamm benimde 1,5 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımın maddi durumu iyi değil daha doğrusu henüz öğrenci babasının eline bakıyo şimdilik .1,5 yıldır bana hiç hediye almadı . ama gidip kendine laptop almış hergün dışarda yemek yiyor . ben çok içerliyorum zoruma gidiyor bu yüzden seni anlıyorum

H

hadsizin biri

Forum Okuru
anka zümrüdüü' Alıntı:
selamm benimde 1,5 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımın maddi durumu iyi değil daha doğrusu henüz öğrenci babasının eline bakıyo şimdilik .1,5 yıldır bana hiç hediye almadı . ama gidip kendine laptop almış hergün dışarda yemek yiyor . ben çok içerliyorum zoruma gidiyor bu yüzden seni anlıyorum
Kendine laptop almış ama sana hediye almamış kişisel ihtiyaçlarına para var sana yok demekki resmen kullanılmışsın . ben olsam benimde zoruma gider.

M

melis_ssaa

Forum Okuru
resmen öküzlük modeli. sevgilisine hediye almayan erkek bildiğin ya maldır yada uyanıktır. kızlara para yedirmeyi sevmiyordur. ben olsam çoktaaaan vurmuştum tekmeyi hediye verilen kıymeti gösterir güzelimm .inşallah sen ona para yedirip hediye almamışsındır ?? böyle bir şey yapmışsan git bi su iç çünkü bayaaa kullanılmışsın sen

B

buhrandaki ben

Forum Okuru
iki yıllık ilişkim vardı 2 doğum günü 2 sevgililer günü 2 de tanışma yıldönümümüz oldu. bana hiç hediye almadı durumuda iyiydi bense sürekli hediyeler alıyordum anlaması için tavır yaptım anlamadı ama ilşkide bitti birdaha böyle bir kalasla asla çıkmam

B

bektaşiii

Forum Okuru
sevgilin hediye almıyorsa bu sana değer vermediğini gösterir. yahu ilk okulda bile sevgilimiz hediye alırdı koca koca herifler bunu düşünemiyormu

A

Arda eren

Forum Okuru
Ulann bir erkek sevgilisine hediye almıyorsa malın önde gidenidir. 6 aylık ilişkim var bu 6 ay içinde 14 defa hediye aldım. Seven aç susuz kalır sevdiğine hediye alır . Bu kişinin verdiği değeri gösterir. Bak oğlum hediye almıyorsan mallığada gerek yok kızı rahat bırak başkası sahiplensin. Kıymetini bilen çıkacaktır.

H

Hakan danışır

Forum Okuru
Mine minne' Alıntı:
Selam herkeze lütfen bana yardımcı olun 1,5 yıllık bir ilişkim var ben onunla ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorum .Onsuz kendimi iyi hisetmiyorum oda beni çok sevdiğini söylüyor ama daha bana hiç bir hediye almadı. Ben ona belki 20 kez hediye aldım .Sizce beni sevmiyormu ? insan sevdiğine bir hediye alamazmı ? Çok kafama takıyorum .Hediye önemli değil ama ne bileyim bütün kız arkadaşlarımın sevgilileri hep hediye alıyor .Onlar alınan hediyelerden bahsederken ben üzülüyorum. Bir defasında kız arkadaşım seninki ne aldı diye sordu bende bir şey almadı dedim oda bu ne ya seni kullanıyor galiba insan sevdiğine hediye almazmı dei.Şimdi bunu kafama takıyorum.Aslında hep kafamdaydı durumu çok iyi değil ama insan hiçmi bir şey alamaz.asgari ücretle çalışıyor yani bana 20tllik bir şey alabilir değilmi? Ne olur bana akıl verin sizce beni sevmediği içinmi hediye almıyor?
mine hanım bunca yorumdan sonra umarım kapının önüne koymuşsunuzdur denyoyu . böylesi naif kadınların sevgisine layık değilidr saygılar.

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Kadınların beyni erkeklere göre daha farklı çalışır kadınlar en küçük ayrıntıyı bile ince eleyip sık dokur ve özel günlere erkeklere göre çok daha fazla önem verdiği gibi birçok kadına sorsanız her ayrıntı ve tarihi yıllar geçsede unutmaz. Hediye konusuna gelince ilişki esnasın da bu tür şeyler kadının ruhunu okşar ve önemsendiğini değer verildiğini sevildiğini hisseder hediyenin maddiyatı önemli değil önemli olan ona verilen hediye ile mutlu olmasını sağlamak.. Aslında kadınların çoğu (isnistaları burada ayrı tutmak istiyorum zaten o tür kadınların amaçlarının ne olduğunu söylememe gerek yok herkes biliyordur) bilinenin aksine çoğu zaman küçücük bir hediye ile dünyanın en mutlu kadını olabilirler.Erkeklerin buna dikkat etmesi gerekir ilişkinin monotonlaşmasının da önüne geçilmiş olur karşılıklı yapıyan süprizler verilen hediyeler ilişkiyi canlandıracak ve hatta ayakta tutacaktır.

E

Erhan DEMİRCİ.

Forum Okuru
Merhabalar dostlar, uzun zamandır güzel giden bir birlikteliğim var.Sevgilimi hediyelere boğuyorum diyebilirim.Çünkü ona aldığım hediyelerden çok mutlu oluyor ve oda bana güzel süprizler yapıyor. Açıkça söylemek gerekirse muhteşem paslaşıyoruz.Hdiye almak verilen değeri gösterir.Yani zor bir eylem olmasa gerek.Sevdiğine hediye almayan erkek adam değildir.Öküzün önde gidenidir.Sevgilime aldığım hediyeler kolye,bileklik,yüzük, cep telefonu şimdi laptop alıcam . Tanrıdan dilerimki bize nazar değmesin bir ömür sürsün birlikteliğimiz.

M

MURAT4453

Forum Okuru
8 aydır sevgilim var ayda 3 4 defa hediye alıyorum onun gözlerinin içinin gülmesi bana yetiyor bir erkek sevgilisine hediye almıyorsa sevmiyordur. yoksa gider borç alır yinede hediye alır

S

sinem berkayy

Forum Okuru
senin adına üzüldüm minecim benimde 1 yıllık birlikteliğim var sevgilimin hediyelerini koyacak yer bulamıyorum düşün bence çok uzatma keyifsiz ilişkini bitir canım

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
CeReN87 Duygu Yüklü Yazılar 0
Nejla Duygu Yüklü Yazılar 0
suCre Duygu Yüklü Yazılar 6
AuSSie-AnGeL Duygu Yüklü Yazılar 0
Julieт Duygu Yüklü Yazılar 5
dadlu_shimariq Duygu Yüklü Yazılar 0
HaYaL Duygu Yüklü Yazılar 1
kar_tanesi Duygu Yüklü Yazılar 3