sevgilim bana hediye almıyor beni sevmiyormu yardım?

M

Mine minne

Forum Okuru
sevgilim bana hediye almıyor beni sevmiyormu yardım?
Selam herkeze lütfen bana yardımcı olun 1,5 yıllık bir ilişkim var ben onunla ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorum .Onsuz kendimi iyi hisetmiyorum oda beni çok sevdiğini söylüyor ama daha bana hiç bir hediye almadı. Ben ona belki 20 kez hediye aldım .Sizce beni sevmiyormu ? insan sevdiğine bir hediye alamazmı ? Çok kafama takıyorum .Hediye önemli değil ama ne bileyim bütün kız arkadaşlarımın sevgilileri hep hediye alıyor .Onlar alınan hediyelerden bahsederken ben üzülüyorum. Bir defasında kız arkadaşım seninki ne aldı diye sordu bende bir şey almadı dedim oda bu ne ya seni kullanıyor galiba insan sevdiğine hediye almazmı dei.Şimdi bunu kafama takıyorum.Aslında hep kafamdaydı durumu çok iyi değil ama insan hiçmi bir şey alamaz.asgari ücretle çalışıyor yani bana 20tllik bir şey alabilir değilmi? Ne olur bana akıl verin sizce beni sevmediği içinmi hediye almıyor?

melekler mekanı herkeze cevap veriyorsunuz banada verin ne olur

Şimdi bir video vardı bilmem hatırlarmısın. Hani Antepli birisi Turkcelli arıyordu ve Enaktar enaktar diyordu BURADA BAKABİLİRSİN videoya.. Hah işte hal tamda bu ! Sana Kalasın neyini kodlim :D:D

Adam tamda yontulmamış kalak çıkmış sen bana hala almıyor diyorsun. Birde şey var tabiki, sevginin böyle bir ölçümü olmamalı, genel anlamda bakmalısın sana verilen değere. Yani dünyavi bir eşya için kafanı şimdiden karıştırıyorsan çekeceğin var :)

Şimdi bir video vardı bilmem hatırlarmısın. Hani Antepli birisi Turkcelli arıyordu ve Enaktar enaktar diyordu BURADA BAKABİLİRSİN videoya.. Hah işte hal tamda bu ! Sana Kalasın neyini kodlim :D:D

Adam tamda yontulmamış kalak çıkmış sen bana hala almıyor diyorsun. Birde şey var tabiki, sevginin böyle bir ölçümü olmamalı, genel anlamda bakmalısın sana verilen değere. Yani dünyavi bir eşya için kafanı şimdiden karıştırıyorsan çekeceğin var :)

benim gözüm hediyede değil ama ben bunu belirttim düşünsenize erkek arkadaşınız 1,5 yıl size hediye almıyor gerçekten ne yapardınız ? sizin eşiniz yada sevgiliniz size hediye aldımı

Vallahi iş eş durumundan olursa zaten alınmıyor yani en azından çoğu almıyor. Ama şimdi sevgililik bazında düşündüğümüzde alınması gerekiyor. Ne bileyim bir çiçek küçük bir atkı vs vs... Bu durumu onunla konuşmanız gerekiyor. Ne diyor hiç konuştunuz mu ? Neden almıyor muş ? Parası mı yok anlamadım ki olayı.

Ben olsam ne yapardıma cevap vermek istemiyorum bu durum kişiden kişiye göre değişiyor malesef.

hayir hiç konuşmadım ama çok üzülüyorum beni sevdiğini söylüyor ama insanın bir çiçek alacak kadardamı parası yok :( ne biliyim heryerde 2 liraya küpe kolye satılıyor alabilir değilmi benim yerime kendinizi koyun ve ne olur gerçek fikrinizi söyleyin rahatsız etiğim içinde özür dilerim

Vallahi bugün küçük şeylerden kaçan insan yarın neler yapmaz demi ? Dediğim gibi en iyisini sen bilirsin. Tart biç ama konuşmadığını söylüyorsun. Belkide o senin bunlara bu kadar taktığını hiç bilmiyordur. Bence önce adam akıllı al karşına bi konuş bakalım ne diyor kendisi. Ona göre yönünü çizersin.

Bu arada istediğin kadar yazabilirsin, asla rahatsız etmiyorsun bilgin olsun...

Vallahi bugün küçük şeylerden kaçan insan yarın neler yapmaz demi ? Dediğim gibi en iyisini sen bilirsin. Tart biç ama konuşmadığını söylüyorsun. Belkide o senin bunlara bu kadar taktığını hiç bilmiyordur. Bence önce adam akıllı al karşına bi konuş bakalım ne diyor kendisi. Ona göre yönünü çizersin.

Bu arada istediğin kadar yazabilirsin, asla rahatsız etmiyorsun bilgin olsun...

Bir erkek sevdiğine küçücük bir hediyeyi çok görmemeli .Ben olsam aç kalır yemem sevdiğime hediye alırım. Bu kalaslık değil bildiğin eşşeklik .Yahu en güzel zamanlar bir sevgiliyle geçen anlar.Benim 4 aylık bir ilişkim var aldığım hediyelerin sayısını unuttum. Her hediye aldığımda kız arkadaşım daha mutlu oluyor.

Kadınlar naif ve romantiktir.Sevdiği kişiden hediye almayı sever öyleki aldığı hediyeyi kullanmaya kıyamaz. Fakat böyle bir beklenti anladığım kadarıyla sizde biraz özentiden olmuş.Aslında sevgilinizin size hediye alıp almaması hiç önemli değil. Hediye alan kız arkadaşlarınızın arasında olmamak sizi üzüyor. Böyle şeylere takılmayın derim.Önemli olan sevgidir..Bir kadın olarak şahsen böyle önemsiz şeylere asla takılmıyorum. Sevgililer günü, evlilik yıl dönümü,doğum günü vs.. Çok önemsiz şeyler. Benim için karşımdakinin sevgisi ve samimiyeti önemlidir. Sevgisinden eminsem bana en büyük hediye de kendisidir.

Geri