sevgilim bana hediye almıyor beni sevmiyormu yardım?

selamm benimde 1,5 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımın maddi durumu iyi değil daha doğrusu henüz öğrenci babasının eline bakıyo şimdilik .1,5 yıldır bana hiç hediye almadı . ama gidip kendine laptop almış hergün dışarda yemek yiyor . ben çok içerliyorum zoruma gidiyor bu yüzden seni anlıyorum

selamm benimde 1,5 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşımın maddi durumu iyi değil daha doğrusu henüz öğrenci babasının eline bakıyo şimdilik .1,5 yıldır bana hiç hediye almadı . ama gidip kendine laptop almış hergün dışarda yemek yiyor . ben çok içerliyorum zoruma gidiyor bu yüzden seni anlıyorum

Kendine laptop almış ama sana hediye almamış kişisel ihtiyaçlarına para var sana yok demekki resmen kullanılmışsın . ben olsam benimde zoruma gider.

resmen öküzlük modeli. sevgilisine hediye almayan erkek bildiğin ya maldır yada uyanıktır. kızlara para yedirmeyi sevmiyordur. ben olsam çoktaaaan vurmuştum tekmeyi hediye verilen kıymeti gösterir güzelimm .inşallah sen ona para yedirip hediye almamışsındır ?? böyle bir şey yapmışsan git bi su iç çünkü bayaaa kullanılmışsın sen

iki yıllık ilişkim vardı 2 doğum günü 2 sevgililer günü 2 de tanışma yıldönümümüz oldu. bana hiç hediye almadı durumuda iyiydi bense sürekli hediyeler alıyordum anlaması için tavır yaptım anlamadı ama ilşkide bitti birdaha böyle bir kalasla asla çıkmam

sevgilin hediye almıyorsa bu sana değer vermediğini gösterir. yahu ilk okulda bile sevgilimiz hediye alırdı koca koca herifler bunu düşünemiyormu

Ulann bir erkek sevgilisine hediye almıyorsa malın önde gidenidir. 6 aylık ilişkim var bu 6 ay içinde 14 defa hediye aldım. Seven aç susuz kalır sevdiğine hediye alır . Bu kişinin verdiği değeri gösterir. Bak oğlum hediye almıyorsan mallığada gerek yok kızı rahat bırak başkası sahiplensin. Kıymetini bilen çıkacaktır.

Selam herkeze lütfen bana yardımcı olun 1,5 yıllık bir ilişkim var ben onunla ciddi ciddi evlenmeyi düşünüyorum .Onsuz kendimi iyi hisetmiyorum oda beni çok sevdiğini söylüyor ama daha bana hiç bir hediye almadı. Ben ona belki 20 kez hediye aldım .Sizce beni sevmiyormu ? insan sevdiğine bir hediye alamazmı ? Çok kafama takıyorum .Hediye önemli değil ama ne bileyim bütün kız arkadaşlarımın sevgilileri hep hediye alıyor .Onlar alınan hediyelerden bahsederken ben üzülüyorum. Bir defasında kız arkadaşım seninki ne aldı diye sordu bende bir şey almadı dedim oda bu ne ya seni kullanıyor galiba insan sevdiğine hediye almazmı dei.Şimdi bunu kafama takıyorum.Aslında hep kafamdaydı durumu çok iyi değil ama insan hiçmi bir şey alamaz.asgari ücretle çalışıyor yani bana 20tllik bir şey alabilir değilmi? Ne olur bana akıl verin sizce beni sevmediği içinmi hediye almıyor?

mine hanım bunca yorumdan sonra umarım kapının önüne koymuşsunuzdur denyoyu . böylesi naif kadınların sevgisine layık değilidr saygılar.

Kadınların beyni erkeklere göre daha farklı çalışır kadınlar en küçük ayrıntıyı bile ince eleyip sık dokur ve özel günlere erkeklere göre çok daha fazla önem verdiği gibi birçok kadına sorsanız her ayrıntı ve tarihi yıllar geçsede unutmaz. Hediye konusuna gelince ilişki esnasın da bu tür şeyler kadının ruhunu okşar ve önemsendiğini değer verildiğini sevildiğini hisseder hediyenin maddiyatı önemli değil önemli olan ona verilen hediye ile mutlu olmasını sağlamak.. Aslında kadınların çoğu (isnistaları burada ayrı tutmak istiyorum zaten o tür kadınların amaçlarının ne olduğunu söylememe gerek yok herkes biliyordur) bilinenin aksine çoğu zaman küçücük bir hediye ile dünyanın en mutlu kadını olabilirler.Erkeklerin buna dikkat etmesi gerekir ilişkinin monotonlaşmasının da önüne geçilmiş olur karşılıklı yapıyan süprizler verilen hediyeler ilişkiyi canlandıracak ve hatta ayakta tutacaktır.

Merhabalar dostlar, uzun zamandır güzel giden bir birlikteliğim var.Sevgilimi hediyelere boğuyorum diyebilirim.Çünkü ona aldığım hediyelerden çok mutlu oluyor ve oda bana güzel süprizler yapıyor. Açıkça söylemek gerekirse muhteşem paslaşıyoruz.Hdiye almak verilen değeri gösterir.Yani zor bir eylem olmasa gerek.Sevdiğine hediye almayan erkek adam değildir.Öküzün önde gidenidir.Sevgilime aldığım hediyeler kolye,bileklik,yüzük, cep telefonu şimdi laptop alıcam . Tanrıdan dilerimki bize nazar değmesin bir ömür sürsün birlikteliğimiz.

8 aydır sevgilim var ayda 3 4 defa hediye alıyorum onun gözlerinin içinin gülmesi bana yetiyor bir erkek sevgilisine hediye almıyorsa sevmiyordur. yoksa gider borç alır yinede hediye alır

Geri