Sevgilim Hamilemi çok korkuyorum

A

Ahmet8890

Forum Okuru
Sevgilim Hamilemi çok korkuyorum
Biz en son bugün sadece arkasına sürterek bi ilişkide bulunduk kıyafetsiz ondan öncede 3.5 hafta önce aynı şekilde bi ilişkide bulunduk ama onda hafiften girmişti 1 saniye tekti sonraki gün adet oldu 2 gün öncede test yaptık negatif çıktı ama bugün tekrar kıyafetsiz arkasına sürttüm dışarı boşaldım ama korkuyorum sonra belki zevk suyu kalmıştır diye peçeteylede sildik hamile olabilirmi korkuyoruz yeni öğrendim sürtünerek kalınabileceğini

Lütfen bu konularımızı inceleyiniz hangi konu size göre ise ona soru sorabilirsiniz kayıt olmanıza gerek yok üyeliğinizi aktive edemedik zira erkek üye alamıyoruz ama soru sorabilirsiniz.

Bu tür bir durumda gebe kalınması çok mümkün görünmüyor. Lütfen penisinizle vaginaya sürtünme yaparken de dikkat edin. Sperm öncesi gelen zevk sıvılarından da hamilelik olur vaginaya girmeyin boşaldığınız yere dikkat edin ters ilişki yaşarsanız hijyene dikkat edin bu tür bir durumda çok fazla hamile kalma ihtimali yok ama sıfır ihtimal değil bilginiz olsun. Şahsi fikrim hamile kalmayacağı yönündedir. Eğer regl gecikir ise stres kaynaklıdır. Sevgiler.

Korkuyorsunuz ama kanınız her şeyin önüne geçiyor bir kez daha hatta birden çok kere daha olacak ve siz her defasında aynı sorunlar ile karşı karşıya kalacak, psikolojilerinizi bozacaksınız. Biraz okuyun ve araştırın lütfen. Sevgiler.

Geri