Sevgilim küfür edip tehdit ediyor ayrılmak istiyorum zorlama hapsi varmı

• Konbuyu başlatan Dmla.42
  • Başlangıç tarihi
D

Dmla.42

Forum Okuru
Sevgilim küfür edip tehdit ediyor ayrılmak istiyorum zorlama hapsi varmı
Ben 20 yaşındayım ve 4 yillık sevgilim var o da 23 yaşında sürekli bana şiddet uyguladı ben sevdiğim için sustum hep ama sön 1 yıldır psikolojik siddet uyguluyor sürekli küfür hakaret neler neler... ve psikolojik anlamda hiç iyi değilim ayrılmaya çalıştım sürekli tehdit ediyo seni rezil ederim benim ayağıma köpek olacaksın diye şeyler söylüyor ..zorlama hapis nasıl oluyor nler yapmaliyim ne yapabilirim

Ben 20 yaşındayım ve 4 yillık sevgilim var o da 23 yaşında sürekli bana şiddet uyguladı ben sevdiğim için sustum hep ama sön 1 yıldır psikolojik siddet uyguluyor sürekli küfür hakaret neler neler... ve psikolojik anlamda hiç iyi değilim ayrılmaya çalıştım sürekli tehdit ediyo seni rezil ederim benim ayağıma köpek olacaksın diye şeyler söylüyor ..zorlama hapis nasıl oluyor nler yapmaliyim ne yapabilirim
Tatlım böyle birine 4 seneni niye veriyorsun polise git anlat onlar yönlendirir seni

Tatlım böyle birine 4 seneni niye veriyorsun polise git anlat onlar yönlendirir seni
Basta hiç böyle degidi ki sonradan böyle oldu ve ben sürekli düzelir dedim o da her kavga da duzelicem diye söz verdi hep daha kötü oldu

Böyle birine 4 sene az değil polise git hiç bir şey de yapamaz ailene söyle alakam yok onla ama tehdit ediyor de olmazsa da direk polise git gerekeni yaparlar canım korkma

Geri