Sevgilim üzerime boşaldı adetim 2 hafta geçti hamile miyim

• Konbuyu başlatan Laranur
  • Başlangıç tarihi
L

Laranur

Forum Okuru
Sevgilim üzerime boşaldı adetim 2 hafta geçti hamile miyim
Merhaba arkadaşlar, bundan 4 hafta önce sevgilimle üzerimizde kıyafetlerimiz vardı ama kendisi üzerime bosaldi adetime 2 hafta vardı şu an 2 hafta geçti hala adet görmedim ama sancilarim var akıntım çok oluyor. Neden böyle oluyor cevaplarsanız sevinirim kimseye bir şey soramıyorum inşallah hamile değilimdir.

Yani bu kadar sıkıntılı bir süreçten geçiyorsunuz ve halen gebelik testi yapmadınız mı ? Bir test yapın bakalım sonuç ne olacak. Pek lamile olacağınızı düşünmüyorum ama yinede hemen test yaptırın olur mu ?

Merhaba arkadaşlar, bundan 4 hafta önce sevgilimle üzerimizde kıyafetlerimiz vardı ama kendisi üzerime bosaldi adetime 2 hafta vardı şu an 2 hafta geçti hala adet görmedim ama sancilarim var akıntım çok oluyor. Neden böyle oluyor cevaplarsanız sevinirim kimseye bir şey soramıyorum inşallah hamile değilimdir.
Canım hamile kalma ihtimalin varmı bilmiyorum ama 2 hafta adetin gecikmiş normal değil bence elbisene boşaldıysa bilr vajina etrafına bile gelse %20 de olsa ihtimal var grç olmadan test yaptırmanda fayda var canım test yap bize de bildir haberi ama umarım hamile değilsindir şuan değil

Geri