sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

dilek__

Yeni Üye
Üye
sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?
Öncelikle merhaba arkadaşlar.. Benim adım dilek 19 yaşındayım erkek arkadaşım 25 yaşında 2buçuk 3 senelik ciddi bi ilişkimiz var bu sene veya seneye evlenmeyi düşünüyoruz.. Sorunuma gelince sevgilim bana bunu söylemesede ben onu çok sıktığımın farkındayım arıyorum msj atıyorum sürekli nerdesn nabıosun diye msjlar atıyorum tek taraflı bi sıkma değil ama bu, onunda bana karşı izinsiz dışarı çıkma onu yapma bnu yapma gbi yasakları vardır ikimizdede çok kıskançlık var.. Herneyse bundan 1 ay kadar önce benden habersiz biyerlere gittiği için kavga etmiştik bana yemin ederim tuvalete bile gitsem haber vercem sana dedi bu bi süre böyle devam etti ne yapsa hep msj attı aradı haber verdi ama bu 3-4 gündür sadece sorarsam öğrenebiliyorum nerde olduğununu.. Onu çok sıktığımı düşünüyorum nerdesin neden bana haber vermeden gittin falan diye sorarak, şikayet etmemden rahatsız gibi.. böyle yaptığımda bi 2-3 gün biraz soğuk davranıyo gibi geliyo bu olay 2 gün önce yaşandı şuandada böyle aramız aşkım fln diyo normal ama souk olduğunu hissediyorum ben aramadan aramıyo şuanlık kafam çok karışık ne yapıcam hiç bilmiyorum.Mesela ben yapsam onun yaptığını büyük tepkiler verir ondan izinsiz biyere gittim diye ayrılır bile ama o yapınca küçük şeyleri çok büyütüyosun falan diyo, bn yapınca tepki gösteriyo ne yapıcam hiç bilmiyorum lütfen bana bi fikir verin nasıl davranmalıyım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
asiri kiskanclik hic iyi degil ki evlensende ayni sorunlari yasicaksin, bi insanin nekadar kiz arkadasi veya eside olsa bi özgürlük kismi olmak zorunda

Yardımcı olduqunuz için teşekkür ederim.. Denicem bide öle rahat bırakıcam biraz.. ewt cnm qüwenmiomusun bna falan gibi muhabbetler yapıyo ama bide böyle denicez bakalım düzelir inşallah..

kafana takma canım düzelir aslında hoşlarına bile gidiyo ama sana bi tavsiye ikinizde sınırlarınızı çizin sende sık ama suyunu çıkarma

çok teşekkür ederim verdiğiniz tavsiyeler için öyle alışmış ki onu o kadar aramama 1 qün aramadım tutuştu hemen görüşelim falan diye çok iyi şimdi aramız.. hep böyle olur inş. :)) tekrar teşekkür ederim :)

bencede sormayacaksın ilk başlarda ii gb gelio ama sonra bana güvenmiyomusun davasına kdr dönüo olay zaten cok önemli seylerde sölemeli insan bu kdr sıkmak inan arayı bozuyo cnm kızda erkekte sınırlarını cizmeli yoksa annenle babanla bile cıksan dısarı hbr vermeme fln sorun olmaya baslıo

Benzer Diğer Konularımız !

Cevaplar
12
Görüntüleme
2K
beklenenbebis
B
Geri