sevgilimi çok sıkıyorum çok bunaltıyorum ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin ?

iyide,, sevgilin senin forumlarda takıldığını biliyomu?

:18:bendede öyle oluyo cnm ya çok sıkıyorum bunaltıyorum çocuğu :hail: ama karar verdim 10 gün ona gözükmemeye çalışıcam bakalım beni merak ediyor mu :hede:

öylede olmuyo ki insan merak ediyo kimle napıyo diye rahat bırakınca dahada uzaklaşcakmışız gibi geliyor :(

merhaba arkadaşlar ben bir konuda yardımlarınızı rica edicektim.benım bir senelik bir ilişkim var hattaaileler falan tanışmış v.b ama erkek arkadasımla sürekli tartışıyoruz konu genellikle onu sıkmamdan oluyor ama bende sürekli arıyorum msj atıyorum cok yakın yerlerde çalışıyoruz falan ama iki gündün çok şiddetli kavga içerisindeyız konu kıskanmam yanında calışanlardan kıskanıyorum.işte arkadaslarından kıskanıyorum .on bes gün dinlenmek için izin istedi ve ben aramadan sesini duymadan duramıyorum.napmalıyım yardımcı olurmusunuz:(

canım benimde 2 buçuk 3 yıllık aynı senin ki gibi soğuk davranınca ilgi göster sonra durakla o hemen sana iyi davranır;)

Benzer Diğer Konularımız !

Cevaplar
12
Görüntüleme
2K
beklenenbebis
B
Geri