Sevgilimin sevgilisi var!

Soguktemmuz22

Yeni Üye
Üye
Sevgilimin sevgilisi var!
Kız kanser hastasiyken erkek arkadasimin da annesi kanserdi. Annesinin yanina onkoloji servisine gidip gelirken tanismislar. Ona destek olmus 4 yil once 4 yildir birlikteler tabi kiz iyilesti 1 sene once. Biz 2,5 ay once tanistik universitedeyiz ayni sinifta. Ortak arkadaslar sayesinde tanistik. Bende o da tutulduk böyle sanki çok seviyorum ama bu sorun böyle 2 aydır devam ediyor. Arıyor mesaj atıyor. Aradığında meşgule atıyor cevap vermiyor yanımdayken mesajlarina cevap veriyor ama oyle nasilsin napiyosun tarzinda şeyler. Bu yaz bitirmesini istedim bu olayi. Kizin babasida evi terketmis. Baska bi ev tutmus kendine. Erkek arkadasimin vicdanini kullaniyo soyluyorum bu durumu her bu konu acildiginda kavga ediyoruz. Tam cok sevicem onu sıkı sıkı sarilicam aklima bu olay geliyo bi kabuguma cekiliyorum soğuyorum telefonu her caldiginda yada mesaj geldiginde suratim dusuyo ya lavaboya gidip agliyorum yada hic konusmuyorum kendime gelene kadar. İlk basta biliyordum boyle bi durum oldugunu yani sevgilisi oldugunu ama işin tuhafi ona sevgilimde demiyor o beni sahiplenmeyi seviyor diyor sadece. Ben 2,5 ayda yorulmaya basladim yaz tatilinde bitirmezse o işi ben yaz sonu bitirmeyi planliyorum. İstemiyorum bitirmek ama her gün iştahsizliktan uykusuzluktan aglamaktan yoruldum. Bu arada onu sevdigini de soylemiyor sık mesaj attiginda küfür ediyor ona. Sadece acıyorum diyor. Ben bunu istemiyorum ayrilsin belki onu seven bi insan cikar kizin karsisina. Bunu da soyledim ama sadece dinledi bişey yapmadi. Ayrilicam ama çok korkuyorum acisini nasil atlaticam diye. Ve son olarak hiç sevdin mi onu ben varken yada yokken hayatinda diye sordum . sadece acıyorum dedi. Neyse zaman ayirdiginiz icin tesekkurler...

Eğer ona karşı bir duygusu olsaydı seninle birlikte yeni bir başlangıç yapmazdı diye düşünüyorum yada bir duygusu olsa yanında konuşmaktan mesaj atmaktan çekinirdi ama bunları senin yanında yaparak dürüst davranıyor erkek arkadaşının söylediklerinin doğru olduğunu düşünüyorum yani vijdan yapıyor ona acıyor karşındaki kız bunu kullanıyor erkeğin bir duygusu olduğunu sanmıyorum ama kızdan emin değilim günahını da almak istemem ama sizi huzursuz etmek için özellikle belkide yapıyor seninle birlikteyken arıyor mesaj atıyor ne yazık ki bayanların canını yakmayı en iyi bilen yine diğer bir bayandır bence sevgilinin üstüne çok gitme aşkını yaşa ona huzur ver keyfinize bakın zaten zamanla karşındaki kız da bunu iyice görecektir yaptıklarıyla da çocuğu mutlaka bir gün bunaltacaktır ama sen huzur vermez sorun çıkartırsan ki erkekler çok fazla sorun la uğraşmayı sevmez bunalacak ve buda sizin ilişkinize zarar verecektir.

Kız beni bilmiyor. Yani kiz erkek arkadasimla ayni sehirde oturuyo. Ben baska bi sehirde oturuyorum. Yani bilmesini de zaten kesinlikle istemiyor sevgilim. Bi ara gece konusurken bana ara verelim mi dedi dondum kaldim kizdan ayrilmayi dusunuyodu ama hani bi kiz yuzunden degilden ben ayriliyorum sadece sevmedigim icin diye dusunuyo heralde sonra hemen vazgecti babasi da gitti bi de ben mi bomba koyayim simdi diye. Napcagimi bilmiyorum kız onun sosyal medyasini kullaniyo fotograflari falan var baska bi hesaptan gordum fotograflari gordukce aglayasim geliyo sadece baska bisey gelmiyo elimden galiba

kız çocuğun duygularını kullanıyor tamamen dediğim gibi erkek arkadaşının bir duygusu olsa ona karşı seninle birlikte olmazdı bence şu an en zor durumda olan çocuk diye düşünüyorum iki arada bir derede kalmış yoğun duygusu olsa onunla yoluna devam ederdi ama senden önce belli bir süre birlikte oldukları için birden bu olayı kesip atamıyor bayağı bunalmış gibi geldi bana biraz zamana bıraksan diye düşünüyorum üzerine çok gitme

Az önce tekrar konusu açıldı. Yani tabiki ben açtım rüyalarima bile girmeye basladi bu olaylar. 2 yil once antidepresan kullaniyodum gecen yilda 3 ay devamli kullandim. Tekrar kullanmak istemiyorum artik ama o duruma gelmeye basladim artik. Ve tek cevabi bu konunun acilmasindan yıldım diyo baska bisey demiyor.

Bence durumu abartıyorsunuz sevgilinizin sevgilisi olsa sizdenmi korkucak ? Boş yere kuruntu yapıp kendinizi hırpalamayın. Bu durumu sürekli yinelerseniz adamın aklına sokarsınız . Hiç bir erkek baskıyı sevmez bak elinden kaçırırsın .Ki sevgilinde yıldığını belirtmiş yapma. Kendini ve ilişkini toparlamaya çalış.

Geri