Sevgilimle arkadan ilişkiye girdik peçete ile sildim hamilelik olabilir mi ?

Ya sevgilimle dün anal ilişkiye girdik prezervatif kullandı bittiğinde prezervatif arkamda kaldı acaba sızıp vajinaya girmişmidir peçeteyle temizledim yıkadım ertesi gün de beyaz akıntı geldi ama dokundum ondandır belki hamile miyim lütfen bir şey söyleyin
Arkadan ilişkide hamile kalınmaz vajinaya sızmadığı sürece bunuda ancak sen bilirsin adetinde gecikme olursa test yaparsınız

Ya sevgilimle dün anal ilişkiye girdik prezervatif kullandı bittiğinde prezervatif arkamda kaldı acaba sızıp vajinaya girmişmidir peçeteyle temizledim yıkadım ertesi gün de beyaz akıntı geldi ama dokundum ondandır belki hamile miyim lütfen bir şey söyleyin
buna göre %100 hamilesin ya da değilsin diyemeyiz ters ilişki ile hamile kalmak olanaksız ama sızıntı oldu ise ihtimal var tabi adet gününüzün geçmesini bekleyip test yapmalısın

Ben sevgilimle anal ilişki yaşadı hayatımda ilk defa yaşadım boşalma falan olmadı dışa boşaldı ne olabilir ?

bOŞBOŞ BOŞ zaten isminden belli sonuç boş bişey olmaz lütfen hijyene dikkat edin anal ilişki yaşamayın.

Geri