Sevgilimle birlikte olduk içime boşaldı hamile kalır mıyım ?

Armagan34

Yeni Üye
Üye
Sevgilimle birlikte olduk içime boşaldı hamile kalır mıyım ?
Erkek arkadaşımla düm birlikte olduk penisi vajinamda 5 dk falan durdu boşaldı. Yarın tekrar birlikte olmak istiyor sizce yarında yapsak hamile kalırmıyım ya korkuyorum?

Yani sevgili Armağan, Hamile kalma ihtimalin çok yüksek. Nasıl olsa hamile kalmış olabilirsin yarın da yap :) 5 dakika duruyor boşalıyor hamile kalır mıyım diyorsun bir de ekliyorsun korkuyorum diye. Madem korkuyorsun neden yapıyorsun ? Bu arada hamile kalmamak adına lütfen 72 saat içinde ertesi gün hapı kullan.

Yani sevgili Armağan, Hamile kalma ihtimalin çok yüksek. Nasıl olsa hamile kalmış olabilirsin yarın da yap :) 5 dakika duruyor boşalıyor hamile kalır mıyım diyorsun bir de ekliyorsun korkuyorum diye. Madem korkuyorsun neden yapıyorsun ? Bu arada hamile kalmamak adına lütfen 72 saat içinde ertesi gün hapı kullan.
Ya aslında ben artık yapmak istemiyorum ama cok zorluyo hani tamam yapalım desem prezervatif de kullanmak istemiyor rahat etmiyormuş. Peki hap işe yarar mı

Erkek arkadaşımla düm birlikte olduk penisi vajinamda 5 dk falan durdu boşaldı. Yarın tekrar birlikte olmak istiyor sizce yarında yapsak hamile kalırmıyım ya korkuyorum?

Ciddi misin sen ? Hem korkuyorsun hemde tekrar birlikte olmayı düşünüyorsun ? Korunmasız her ilişki hamile kalma açısından risktir. Partnerin prezervatif kullanımıyorsa kendi konforunu düşünüyorsa sen niye hormon içerikli ilaçlar almayı düşünüyorsun ? Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumaz ...

Geri