Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Lina56

Üye
Üye
Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım
Evet adetim yeni bitmişti Ogün ama sürtundu işte aradan on gün geçti benim piskolojim bozuldu galiba midem bulanıyor idrar testi yapsam belli olurmu peki?

Selamlar, öncelikle öpüşme ile hamile kalabilme ihtimaliniz yok. Adetinizin yeni bitiminden itibaren tam net olarak nasıl sürtünme olduğunu yazmamışsınız. Diyelim ki tamamen çıplaktınız ve vajinanıza penisi ile sürtündü böyle oldu diyelim.... Yine de hamile kalma ihtimaliniz yok. Zira adetten yeni çıktığınıza göre yumurtalarınız olmadığından ya da var ise olgunlaşmadığından hamile kalma ihtimaliniz yok sevgiler lina....

Selamlar, öncelikle öpüşme ile hamile kalabilme ihtimaliniz yok. Adetinizin yeni bitiminden itibaren tam net olarak nasıl sürtünme olduğunu yazmamışsınız. Diyelim ki tamamen çıplaktınız ve vajinanıza penisi ile sürtündü böyle oldu diyelim.... Yine de hamile kalma ihtimaliniz yok. Zira adetten yeni çıktığınıza göre yumurtalarınız olmadığından ya da var ise olgunlaşmadığından hamile kalma ihtimaliniz yok sevgiler lina....
Ablacım Benim kasımdaki iç çamaşırı ile olan sürtünmeli ilişkimde de erkek arkadaşımda bosalma olmamıştı ve yumurtlamadan 9 gün sonra oldu bende ihtimal var mıdır peki

Yok hamile kalabileceğinizi düşünmüyorum çamaşır yok ise olabilir ama var ise sıkıntı olacağını kesinlikle düşünmüyorum....

Yok hamile kalabileceğinizi düşünmüyorum çamaşır yok ise olabilir ama var ise sıkıntı olacağını kesinlikle düşünmüyorum....
Abla erkek arkadaşımın bokserı penye turuydu biraz kalın ama benim ki çok inçe iç çamaşırları varya hani giyildiğinde iç gösteriyor o türden di korkmama gerek Yok dimi böyle olsa bile çünkü defalarca kan testi defalarca vajinal ultrason ve defalarca karından ultrasonla baktım doktorlarda 6 aylık gebeliğin rahimde görülmemesi mümkün degil dedi ve gizli gebelik diye birsey yok ama sen yalancı gebelik yaşıyorsun dedi doğrudur dimi abla

Yok yok ikinizdede var ise sıkıntı yapacak bir durum söz konusu değil ama bundan sonra lütfen daha dikkatli ol olur mu ?

Yok yok ikinizdede var ise sıkıntı yapacak bir durum söz konusu değil ama bundan sonra lütfen daha dikkatli ol olur mu ?
Ay Yok ablam allahım korusun bu 6 ay ot gibi yaşadım ya bu nasıl bi korkuysa gebelikle ilgili bütün belirtileri yaşadım yani abla abla hani ben her yumurtlamadan sonra 15 gün adet oluyorum yani bu adettir dimi az geliyor olsa da farklı bir kanama değildir yani az da olsa canlı parlak az pıhtılı bi kan 3 4 gün sürüyor bu adettir yani hakkını da helal et abla çok bunalttım seni

Kesinlikle sıkıntı yapma ot gibi de yaşama hamile değilsin. Ama lütfen ilişkilerinde lütfen ama lütfen dikkat et, Erkek için elinin kiri derler olan sana olur güzelim aman dikkat et aman !

Kesinlikle sıkıntı yapma ot gibi de yaşama hamile değilsin. Ama lütfen ilişkilerinde lütfen ama lütfen dikkat et, Erkek için elinin kiri derler olan sana olur güzelim aman dikkat et aman !
Allah razı olsun ablam abla son sorum sizin bu site de gizli gebelik açıklaması varyabide internette de var iki uç yerde bu bi varsayım mı olan birsey mi endişelenmem gerekiyor mu ablacım hani 6 Aydan daha uzun bi süre sonra gözüküyormuş ya kanda da cıkkmıyormus ya abla bidaha gitmeme gerek var mı doktora

Geri