Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Hayır hayatım her okuduğuna inanma lütfen bu senin dediğin olmaz. Sıkıntı yok hamile değilsin.
Abla birde adetime suan bi gün var ama bi bel kalça agrım var sanki belimi kesiyorlar arada birde rahmime bıçak saplanıyor gibi oluyor bu neden abla acaba bu kadar olması normal mi

Hayatım özellikle menslerinde çok fazla ağrı çekenler için yumurtalarının kaliteli olduğu efsanesi vardır. Belki de seninkide öyledir bilemiyorum. Ama bu ağrıların tamamı regl ağrısı normal tabiki, bazı kişiler bu sancıları az duyar iken bazıları çok şiddetli duyarlar hatta bazı kadınların ağrı eşikleri yüksek olduğundan dolayı aynı ağrı bile olsa daha az hissederler sıkıntı yok kişiden kişiye değişken bir durum bu ama normal tabiki...

Hayatım özellikle menslerinde çok fazla ağrı çekenler için yumurtalarının kaliteli olduğu efsanesi vardır. Belki de seninkide öyledir bilemiyorum. Ama bu ağrıların tamamı regl ağrısı normal tabiki, bazı kişiler bu sancıları az duyar iken bazıları çok şiddetli duyarlar hatta bazı kadınların ağrı eşikleri yüksek olduğundan dolayı aynı ağrı bile olsa daha az hissederler sıkıntı yok kişiden kişiye değişken bir durum bu ama normal tabiki...
Normalde bu kadar sırt agrım olmuyordu benim ablacım ister istemez aklıma gebelikle ilgili bi Ağrı mı diye düşüncesi geliyor abla psikiyatri ye bile terapiye gidiyorum 6 ay çalındı hayatımdan abla İnan çok büyük utanç ve vicdan azabı ablacım benim icin

Anlıyorum hayatım Allah kolaylık versin ama hamilelik yok. Bu ağrılar gezerde gezer bir de üstüne psikolojik baskı eklendiğinde belki de saçının teli bile ağrır.... Sıkıntı yapma... Saygılar İyi Akşamlar diliyorum...

Anlıyorum hayatım Allah kolaylık versin ama hamilelik yok. Bu ağrılar gezerde gezer bir de üstüne psikolojik baskı eklendiğinde belki de saçının teli bile ağrır.... Sıkıntı yapma... Saygılar İyi Akşamlar diliyorum...
Ablacım yine ben ama birsey sorucam nolur kızma basını şişirdim çok özür dilerim sormak istedim gizli gebelik var mı yoksa varsayım mı yani benim yaşadığım gizli gebelik olabilir mi karnımda rahmim de hareket hissetmem rahim büyümesi kırmızı az miktarda çatlak olması göğsümden süt gelmesi sık idrar falan yoksa bunlar yalancı gebelikte olan seyler mi ablacım nolur kusuruma bakma

Ablacım nolur hakkını helal et ama bu vajinada beyaz kremsi kokusuz akıntı kaşınma yanma yapmayan şey gebelik belirtisiymiş sadece herkes aynı şeyi yazıyor abla cevap verirsen çok memnun kalırım rahatsız ettim çok özür dilerim

Ablacım ben bugun yada yarın adet olmam lazım durum iki gün önce gece bi sırt agrısı bi gerginlik falan oldu dün gece de oldu bugünde birden ishal oldum internete bi yazdım ablacım Doğumdan önce böyle oluyormus bu bi sinyalmiş istisnasız her site de aynı şey yazıyor bu böyle birsey olabilir mi ablacım nolur birsey yazar mısın İnan’ çok zor durumdayım

Geri