Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Yani gizli gebelik var mı ben varsayım diye düşünüyordum 6 Aydan önce belli olmuyormus ne kanda ne vajinal ultrasonda bugun ki doktorum ve daha önce gittiğim doktorlar gizli gebelik diye birsey yok kaç sene tıp okudum lisans yaptım dedi interntteji Bilgi kirliliğine asla inanmayın dedi
Hadi internet bilgi kirliliği içeriyor büyük ses getiren izleyici kitlesi yüksek olan TV kanalıdamı yalan söylüyor. O kanalda hekimler durum değerlendirmesi bile yapıyor. Aşağıda yer alan linki incele konuya dair detaylı bilgiler mevcut ;)

Gizli gebelik nedir ? gizli gebelik belirtileri nelerdir?

Güzelim konuyu incele dedim gebesin demedim gizli gebelik kimlerde olur anlatılıyor. Kaç tane doktora gitmişsin hamile olmadığın ayan beyan belli

En erken 6 ay yada daha fazla süre sonra görülüyormuş kanda da cıkmıyormus bende ciddi etkiler var karın büyümesi rahim büyümesi göğüsten süt gelmesi fetal hareket hissi su gibi akıntım sık idrara çıkmam yani bunlar gizli gebeliği ongeren seyler bunca şey var hersey negatif ama belkide gizli gebeliği yasıyorum

Hadi internet bilgi kirliliği içeriyor büyük ses getiren izleyici kitlesi yüksek olan TV kanalıdamı yalan söylüyor. O kanalda hekimler durum değerlendirmesi bile yapıyor. Aşağıda yer alan linki incele konuya dair detaylı bilgiler mevcut ;)

Gizli gebelik nedir ? gizli gebelik belirtileri nelerdir?
Oyke bir durumdayım ki abla İnan öldür kendini kurtul diyorum o dereceye geldim artık rabbime güç gitmesin ama surtınmeli iç camsırı ile oldu ve erkek arkdasım bosalmadı ondan sonra bunu 30 Kasım’da yaşadım 3 Aralık’ta yumurtlamam dan 14 gün sonra adetimi de oldum kafam karman çorban ablcım

Ah ah sefayı erkekler cefayı işte kadınlar çekiyor güzelim. İnşallah aynı hataya bir daha düşmezsin . İçin rahat olsun hamile değilsin merak etme.

Geri