Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Bak doktora görünmüşsün hcg testleri yapılmış negatif çıkmış hamile değilsin. Psikolojik olarak kendini hamile gibi hissedebilirsin ama hamile değilsin tatlım.

Kesinlikle sıkıntı yapma ot gibi de yaşama hamile değilsin. Ama lütfen ilişkilerinde lütfen ama lütfen dikkat et, Erkek için elinin kiri derler olan sana olur güzelim aman dikkat et aman !
Ablacım benim adetim sökülmüyor camasırıma hiç bulaşmıyor ama vajinama oarmagımı soktuğumda elime kahverengi yapışkan kanla karışık birsey geldi bu nişan olabilir mi abla kafayı yedim artık bi cevap verin nolur

Ya selin sana hamiledeğilsin diyoruz hala bin tane soru gönderiyorsun. Buna devam etmen halinde seni siteden uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Elinin ne işi var vajinanın içine sokuyorsun yapışkan sıvı diyorsun. O kadar kurcalar isen orası hassas ve kanar artık bundan vaz geç hamile değilsin. Neden anlamıyorsun oysaki türkçe de yazıyoruz.

Ya selin sana hamiledeğilsin diyoruz hala bin tane soru gönderiyorsun. Buna devam etmen halinde seni siteden uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Elinin ne işi var vajinanın içine sokuyorsun yapışkan sıvı diyorsun. O kadar kurcalar isen orası hassas ve kanar artık bundan vaz geç hamile değilsin. Neden anlamıyorsun oysaki türkçe de yazıyoruz.
Ablcım hakkını helal et kusura bakmayın çöm özür dilerim hani adet olmadım iki gün gecti de bugun de vajinama parmagımı sokunca ilkten kahverengi yapışkan birsey geldi sonra kanlı sumuk gibi brisey geldi hani iç camasırıma bulasmayıpta vajinaın içinde neden duruyor diye korktum ablam nişan falan mı bu diye burda bi abla da gizli gebelik var dedi link attı incele dedi aslında bugünde gittim doktora vajinal ultrason ve beta yapıldı oda 0.00 çıktı ama adetim gelmeyince vajinada kalınca korktum ablam hakkınızı helal edin

İnan ne desen haklısın ablacım kafayı yedim artık seni de bunalttım kızma ablacım bi halt yiyoruz sonra da herkesi bunaltıyoruz yemeden önce düşünsek bunalrı hiç bi sorun olmicak işte

kız bunlar ömür törpüsü ha
o kadar diyorlar hamile değilsiniz

Yahu ne gebeliğe çıkıyor ne ! Sen doktor musun o kadar test yapmışsın hamile değilsin diyor da sen nereden biliyorsun gebe olduğunu ? Kusura bakma ama bir kez daha aynı konuya ya da farklı konuya yazman halinde siteden seni uzaklaştıracağım. Hamile değilsin diye diye dilimizde tüy bitti saçma sapan işler yapıyorsun. Hamile değilsin bunu o kafana sok !

Yahu ne gebeliğe çıkıyor ne ! Sen doktor musun o kadar test yapmışsın hamile değilsin diyor da sen nereden biliyorsun gebe olduğunu ? Kusura bakma ama bir kez daha aynı konuya ya da farklı konuya yazman halinde siteden seni uzaklaştıracağım. Hamile değilsin diye diye dilimizde tüy bitti saçma sapan işler yapıyorsun. Hamile değilsin bunu o kafana sok !
Tamam ablacım çok özür dilerim sizi bunalttım nolur kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin insanlar doktorlar bile bıktı abla haklısınız ama İnan’ın Elimde olmuyor abla İnan’ın elimde değil yarın sözüm var ablacım hepinizden dua bekliyorum hayırlısıyla atlatalım insallah tekrar tekrar özür dilerim ablacım nolur kabul edin

Geri