Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Yahu ne gebeliğe çıkıyor ne ! Sen doktor musun o kadar test yapmışsın hamile değilsin diyor da sen nereden biliyorsun gebe olduğunu ? Kusura bakma ama bir kez daha aynı konuya ya da farklı konuya yazman halinde siteden seni uzaklaştıracağım. Hamile değilsin diye diye dilimizde tüy bitti saçma sapan işler yapıyorsun. Hamile değilsin bunu o kafana sok !
Ama ablacım nolur siteden uzaklaştırmayın lütfen en azından burada ki seyleri sizin yorumlarınızı okuyarak kendimi rahatlatıyorum gerçekten ablacım belki de bu söz stresi nasıl olur nasıl biter diye düşünmekten adetimde sökülemiyodur zaten kendimi bi rahat bıraksam dinlemesem hersey çok daha iyi olucak bende bunun çok net farkındayım

Tamamdır sıkıntı yok dualarımız sizinle evet bunalttınız ama sıkıntı yok sizi anlamaya çalışsak ta aklımız almıyor hamil edeğilsiniz diyoruz hala soru soruyorsunuz. Kesin kes hamile değilsiniz biraz nefes alın sözünüze odaklanın rahatlayın. Sevgiler...

Tamamdır sıkıntı yok dualarımız sizinle evet bunalttınız ama sıkıntı yok sizi anlamaya çalışsak ta aklımız almıyor hamil edeğilsiniz diyoruz hala soru soruyorsunuz. Kesin kes hamile değilsiniz biraz nefes alın sözünüze odaklanın rahatlayın. Sevgiler...
Abla hamilelik ile ilgili degil de bi soru sorabilir miyim izninle

Mesela ablacım adet gelmeye calsır ama stres sıkıntı vajinadan dökülmesine engel olur mu sizce

Yazmıyım diyorum olmuyor 6-7 doktora gittin bunlar senelerce boşuna okumuyor ultrasonla bakıldı gene yok kanda bakıldı yine negatif hamile değilsin ikna olmaya bak parmağını da oraya sokup durma ne arıyorsun acaba bu kadar stres adetini tabiki geciktirir rahat ol hayatına devam et

Yazmıyım diyorum olmuyor 6-7 doktora gittin bunlar senelerce boşuna okumuyor ultrasonla bakıldı gene yok kanda bakıldı yine negatif hamile değilsin ikna olmaya bak parmağını da oraya sokup durma ne arıyorsun acaba bu kadar stres adetini tabiki geciktirir rahat ol hayatına devam et
Yok ablacım anladım zaten sadmin abla da dedi ben o acıdan sormadım hani vajina içinde birikip stresten dolayı dökülmeme durumu olur mu dedim sadmin ablayı ve seni kızdırmak icin demedim ablacım

Ablacım prolaktin yüksekliği adetin azalmasına etki eder mi sizce

Geri