Sevgilimle Öpüştüm Hamile Kalırmıyım

Selin artık sen bütün sorularını sordun ve cevaplarını aldın hamile değilsin korkuyor isen bu senin bileceğin iş lütfen bu hususta artık soru sorma olur mu ?

Selin artık sen bütün sorularını sordun ve cevaplarını aldın hamile değilsin korkuyor isen bu senin bileceğin iş lütfen bu hususta artık soru sorma olur mu ?
Ablacım rahatsız ediyorum ama gebelikle alakalı olmayan kullandığım bi antidepresan ismini verip onunla ilgili bi soru sorabilir miyim ablcım iznin olursa biraz korkarak yazdım kızarsın diye

Farklı soru oldu mu kızmıyoruz , sorunu sorabilirsin tatlım
Farklı soru oldu mu kızmıyoruz , sorunu sorabilirsin tatlım
Abla ben dogmatil ve olfrex kullandım yaklaşık 1.5 ay dogmatili 4 ay falan da olfrex i kullandım Bunların ikisi de prolaktin hormonunu yükseltiyormuş dogmatili bırakalı 5 ay oldu olfrexi bırakalı da 1 ay falan ama benim göğsümden hala süt geliyor geçmesi gerekmiyor muydu ablcım bunu merak etmiştim

Kullandığın ilaçlar evet gögüsten süt gelmesine neden oluyor prolaktini yükseltebiliyor. İlacı bırakman tek başına çözüm olmayabilir yükselen hormonu normal seviyesine çevirmek gerekir. Bunun için mutlaka doktora görün.

Kullandığın ilaçlar evet gögüsten süt gelmesine neden oluyor prolaktini yükseltebiliyor. İlacı bırakman tek başına çözüm olmayabilir yükselen hormonu normal seviyesine çevirmek gerekir. Bunun için mutlaka doktora görün.
En son gittiğimde 39.96 çıktı abla normali 29 a kadarmış doktor prolaktinin biraz yüksek dedi adetinde azalma da yapar kan rengini de etkiler dedi

Geri