sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

• Konbuyu başlatan SaR! $3k3R
S

SaR! $3k3R

Yeni Üye
Üye
kocanızı kocanızla aldattın
itiraf edin sevgiliniz/eşiniz sizi en yakın arkadaşınızzla aldatsa nasıl karşılardınız neler yaparsınız??????? :n028:

esena

esena

Aktif Üye
Üye
Ce: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

itiraf edeyim suçu arkadaşımda değil eşimde bulurdum
ve eşime kapıyı gösteriridim hemde hiç arkasından bakmadan gitsin isterdim

CaRiZmA

CaRiZmA

Vip Melek
Üye

hmmm cok zor bi soru....
esena gibi beyefendiyi kapiya biraz(cik) zarar vererek heralde arkadasta.....
aman yok vazgectim :)
aman allah korusun ciddi tam olarak napardim bilemiyorum allah kimseye göstermesin!

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye

allah göstermesin öyle birşeyi ama öyle bişey olsa ikiside biter benim için...

sule

sule

Yeni Üye
Üye

ikisinide silerdim...benden uzak olsunlar ne halleri varsa gorsunler...ama boyle konusmak kolayda allah basa vermesin o sinirle belkide baska seyler yapar insan kim bilir ....bosuna ofkeyle kalkan zararla oturur demiyolar...

dort_yapraklı_yonca

dort_yapraklı_yonca

Yeni Üye
Üye
Cevap: sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

sevgilimi defederdim arkadşıma da en büyük cezayı verirdim.onu affederdim.yüzüme her baktığında kahrolsun.kötü müyüm ne:)

aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye

Olanla ölene çare yok derler ya. bende olmuş madem ne yapacağım kaba bi küfür edip yol al demekten başka çarem yok yapım itibari ile yapılacak tek şey bu. en çok eşimi suçlarım ben de ama arkadaşım ile daha konuşmam artık arkadaşı bırak insan bile olamazlar benim için. eğer eşimden çocuğum varsa mecburen insan yerine koymak zorundayım tabi o ayrı. ama sadece tipik bir insan:);)

T

Tatlıcadı 26

Yeni Üye
Üye

Aman Allahım düşünmesi bile korkunç Ama her ikisi içinde çok iyi şeyler düşünmezdim herhalde Her ikisini de bir kalemde silerdim

disibozkurt

disibozkurt

Banned

bana göre o olaydan sonra o benm iiçin sevgili degldr digeride arkdşım ne halleri varsa görsünler.....

gurbet kuşu

gurbet kuşu

Yeni Üye
Üye

ikisininde canına okurdum en korkunç intikam nasıl alınıyor planlamaya başlar ve en kısa zamanda uygulardım

*şiker*

*şiker*

Yeni Üye
Üye

gerçekten kötü bişey ama ben olsam hayatımdan hemen ikisinide silerdiim....ne sevgilimi affederdim ne de dostumu...en güzel cevap susmaktııır...onlarııın seviyesine düşmek istemezdiiim...ama ne halleri varsa görsünler...

L

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye

ikisinede lanet olsun derim... ve her zaman sölerim eve arkadaş gelemz gelmemeli özlelikle evli olunca.. erkek içinde bayan içinde geçerli buu.. bazıalrı karşı gelebilir ama hayatın gerçekleride ağıırdır , acıdır acıtır...

gönülll

gönülll

Yeni Üye
Üye

gurbet kuşu' Alıntı:
ikisininde canına okurdum en korkunç intikam nasıl alınıyor planlamaya başlar ve en kısa zamanda uygulardım
ben itiraf ediimki bu olay benim başıma geldi :(( kızlar yurdundaki en iyi arkadaşım beni (hayatta bir kişiyi çok sevdim zaten) erkek arkadaşımla aldattı..daha önce böyle bişeyin başıma gelebileceğini hiç düşünmemiştim.bu yüzden ne yaparım diye kafa yormamıştım ama inanın bana gurbet kuşununda dediği gibi ikisininde canına okuyasım geldi.'en korkunç intikam nasıl alınır planlamaya' başladım.baharda aldatıldım ve bütün yaz yapsammı yapmasammı diye düşündüm.geceleri uyuyamıyordum.veeeee erkek arkadaşım daha sonra bana döndüğü için ondan en korkunç intikamımı aldım...:mad2:

sevgim

sevgim

Yeni Üye
Üye

bu saatten sonra o ne sevgilim olur, diğeride ne arkadaşım olur. İntikam almalıyım diye streslere girip kendimi yıpratmaktansa, ikisinide allaha havale ederim. Hadi şimdi mutlu olsunlar bakalım..

X

xenophobie

Yeni Üye
Üye

bu kadar aciz iki insanla hayatımın bir dönemini paylaştığım için, kendime kızarım. ve tabiki aldatılıyorsam demekki bendede bir problem var diye düşünür daha sonraki ilişkilerimde ona göre adımımı atararım

-alara-

-alara-

Yeni Üye
Üye

hemen çıkarlardı hayatımdan

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye

Kendimden ödün vermem, ama cok kirilirim kesin =(

HaYaL

HaYaL

Daimi Üye
Üye

Valla o sinirle ikisinin de ağzını burnunu kırardım heralde...

Sonra da bi daha ikisinin de yüzüne bakmazdım...

mavi_gözyası

mavi_gözyası

Yeni Üye
Üye
allah belalrını versin hiç bişeye değmezler hayatıma layık değiller napacağım def ederdim ikisinide

FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
benden uzak Allaha yakın olsunlar derdım,ya yok Allahada yakın olmasınlar

seerose

seerose

Daimi Üye
Üye
Boyle bir sey olsa iki tarafida afetmem,suclu tek taraf degildir.Eski bir kiz arkadasimin sevgilisi ondan ayrildiktan sonra bana evlenme teklif etmisti,iste ne kadar sacma degil mi?Ben boyle bir seyi kabul etmis olsaydim once ben karaktersiz olurdum sonrada teklifi yapan.Sizin de kiz arkadasiniz,sizi sevgiliniz ya da esinizle aldatirsa,o gercek arkadasiniz degildir,boyle bir seyi akli basinda hicbir kadin kabul etmez,esinizde boyle bir sey yaptiysa zaten sizi sevmiyordur.Ne yapacagim cok basit,beni sevmeyenin benim yanimda isi yok.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
ışılsu İtiraf Ediyorum 15