sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

• Konbuyu başlatan SaR! $3k3R
gül&naz

gül&naz

Yeni Üye
Üye
ben ikisinide tavuk gibi yolardim sokakta ciplak kalirlardi :D en büyük rezillik bu iste

NaZMeLeK

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
böyle bir durumu yaşamadan konuşmak çok kolay!!bence kimse büyük konuşmasın..
tam olarak ne yapardım bilemem!!!

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Sewgılımde degıl arkadasımda ararım ben sucu erkektır sonucta derım ama tabıkı oda bıter bende duser gozumden ama kız yuz verıyorsa erkek nereye kadar dayanabılırkı .. Yapmamalı ama olduysa ıkısıde duser bende..

ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
her ikisindende tiksinirim ve ikisinide hayatımdan çıkarırım. Allah korusun basıma böyle birşey gelmesin sevdiğim insan bana böyle birşey yapmasın..

C

cerentutku

Yeni Üye
Üye
ikisine de zarar verirdim kızın butun erkek arkadaşlarını ayartırdım diğerine de fiziksel zar<rlar verirdim:D bnce hiç denemesin bile

M

Misafir Melek

Forum Okuru
evgiliniz-esiniz-sizi-arkadasinizla aldatsa?

aslinda tum arkadaslar baska bi taraftan bakmislar olaya ben olsaydim aldatilan taraf af ederdim cunki her insan ikinci bi sansi hakeder ve her insan hatta yapabilir ama sadece 1 kere af edille bilir ve bu tekrarlanirsa hata deyil bi aliskanlik olur ve ozaman af edilmes ama her insan ikinci bi sansi hakeder

E

EsMeR_21

Yeni Üye
Üye
Ben şahsen öyle birsey düşünmek istemiyorum bile.allah kimsenin başına vermesin.sonuçta bir yanda sevdiğin insan bir yandan da arkadaşın.aslında o an neler yapacağımı az bucuk tahmin edebiliyorum.ikisinide hayatımdan silerdim ama bu kolay olmazdı.sonuçta onlara birşey olmazdı herhalde kendime yapardım içim içimi yerdi.ama genede allah vermesin eşimi çok seviyorum.allah şeytana uydurmasın.aslında aldatan insanlar acizdir diye düşünüyorum.kendisine saygısı olan insan böyle birşey yapmaz.ben aldatmayı kendime hiç yakıştıramam..

K

Krizantem

Forum Okuru
eşim yapsa bunu hayatım boyunca affetmem iksindede suç bulurum ne arkadaşıma ne eşime tek taraflı suçu yüklemem ne demişler''Yılan balığı sevgilim yılandan beter dostum''düşmanıma bile vermesinn allah'ım

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
o dakika da ikisi dee biter benim içinn...allahım kimseye vefasız bir yar vermesinn.. zor bir durum olmalıdır yaa...

kurabiye79

kurabiye79

Aktif Üye
Üye
iksinide doğrardım heralde biraz sadistim galiba ama bunun affedilecek bir yanı yok çok iğrenç bir şey bence böylelerin toplum içinde yaşamayada hakkı yok

M

Misafir Melek

Forum Okuru
:):

wlla benm sewqilim aldatck bni arkadasımla önce arkadasımın sacını basını yolarım sonrada sewqilime aklı hayali durcak kötülükler yaparım ;)
>>kötülüğümle kimse baş edemezz << :)

M

murat sagar

Forum Okuru
sevmesini bilmeyen gözler aglamasınıda bilmez

beni gercekten seviyorsa bırak aldatmayı erkeklerin geçtigi sokakları bile tercih etmez güzel kardeşim

G

gecelerin_prensesi

Yeni Üye
Üye
ben sucu ikisindede arardim...
tabiki insanin basina vermesin allah böyle biseyi ama
bunu yapan arkadasimin sacini basini yolardim galiba..
icime atipda kendimi kahredemem..

sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
allah kimsenin başına vermesin ama allahınızdan bulun derdim anlayana o bile yeter

ebe melek

ebe melek

Üye
Üye
allah korusun ama öyle bi sey olsa intikam alirdim onlarin yaninina komazdim tabiki de :D

M

Misafir Melek

Forum Okuru
sule' Alıntı:
ikisinide silerdim...benden uzak olsunlar ne halleri varsa gorsunler...ama boyle konusmak kolayda allah basa vermesin o sinirle belkide baska seyler yapar insan kim bilir ....bosuna ofkeyle kalkan zararla oturur demiyolar...
bence kimse içindeğmez

T

tatlışirinmaggie

Yeni Üye
Üye
allah göstermesin...ben yapım itibariyle öyle onlara arkamı dönüp hiç bise olmamis gibi hayatıma devam edemezdim hayatta yapılan herseyin bir karsılıgı var ve onlarda bunun karsılıgını cok agır öderlerdi yaptıklarına yapacaklarına pisman ederdim...eee unutmayalım ki en tehlikeli kadın aldatılmıs gururu incinmis kadındır...

sukuyuca

sukuyuca

Yeni Üye
Üye
önce kızın bi güzel döverdim ...kocamında ailem canına okurdu.

A

aYYa-MoDa

Forum Okuru
valla şekerim bu yaşanmadan cevaplanması zor bir soru insan bazı şeyleri yaşamadan nasıl davranırdım acaba diye kestiremiyoo allah kimseye göstermesin böyle bir durumu ama bende sanırım ne eş ne sevgili nede arkadaş kalırdı hepsini hayatımdan ve hatta dünyadan kazırdım herhalde hahaha erkekler eölüüümmm şaka şaka şerefsiz olanlarıı düşünebiliriz bunun için :D

caylak

caylak

Yeni Üye
Üye
allah korusun diye başlayalım
tabi hayatta karşılaşılması ve kaldırılması zor bir durum hele ki iradesiz ve düşüncelerini kontrol edemeyen birisi için o an herşey geçer aklından bu ölümlede sonuçlana bilir cinayetle
kendimi düşündügüm zaman bilemiyorum o anki pisikolojik durumuma baglı ama allahtan kontrolümün elden çıkmaması için dua ederdim

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
ışılsu İtiraf Ediyorum 15