sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

Boyle bir sey olsa iki tarafida afetmem,suclu tek taraf degildir.Eski bir kiz arkadasimin sevgilisi ondan ayrildiktan sonra bana evlenme teklif etmisti,iste ne kadar sacma degil mi?Ben boyle bir seyi kabul etmis olsaydim once ben karaktersiz olurdum sonrada teklifi yapan.Sizin de kiz arkadasiniz,sizi sevgiliniz ya da esinizle aldatirsa,o gercek arkadasiniz degildir,boyle bir seyi akli basinda hicbir kadin kabul etmez,esinizde boyle bir sey yaptiysa zaten sizi sevmiyordur.Ne yapacagim cok basit,beni sevmeyenin benim yanimda isi yok.

Zaman öyle 1 zamanki, artik sadece erkeklere degil, insan arkadasina bile güvenmemeli.

Yapacagim sey cok basit...

...ikisinide hayatimdan cikaririm.

Hemde öyle bir cikis olurki, ASLA unutamazlar :D:D:D

böyle bırseyı kabullenmek gercekten cok zor ... baska bırıyle duysam bu kadar yıkılmam herhalde.. yanı ben bunalıma falan gırerdım .. ayy ALLAH kimseye boyle bırsey gostermesın çok zorrr

burada birinci suçlu kişi kesinlikle sevgilidir. :11: sonra arkadaş gelir.

o arkadaş arkamdan iş çevirip hayatta en değer verdiğim insanı elimden alıp beni sırtımdan vurduysa onu tek kalemde silerim... :eek:lmadı:

sevdiğim deyip yoluna canımı koyduğum gözlerime onun gözlerinden başkasına baktırmadığım yarim de beni yüreğimden vurduysa :uhu: arkama bile bakmadan terk ederim, beni hak etmeyenle işim olmaz der hayatımdan atarım... :tsk:

ama gerçekten çok zor bir soruydu... :shootout:
Allah böyle bir durumu düşmanımın başına bile vermesin...

Son düzenleme:
zor bi durum. ama arkadaşınızın ne kadar arkadaşınız olduğu önemli, yani yakınlık derecesi. insanlar hata yapabilir, hemen bir çırpıda silinemez hiçbirşey ama yarası büyük olur. ondan sonra eşinizin size yaklaşımı çok önemli eğer gerçekten anlık bir hata olarak kabul ederse affederdim ben eşimi, çünkü hatasını anladıysa gerçekten anlık bir zevk için yani pire için yorganı yakmazdım

anammmmmmmmmmmmmmm kociş beni arkadaşımla aldatsın he yandın uleynnnnnnnnn valla fena döverim önce ikisinide ewde bir araya getiririm hiç bişi yok normal muhabbet hani ben biliorum ama onlar benim bildiğimi bilmiolar ya oy oy canlarım benim sonra bunların ayranlarına bir uyku hapı oh sonra birgüzel soyarım bunları arabaya atarım doğru beyoğluna beyoğlunun en işlek yerien hahahahahahah ondan sonra naparlar bilmem uzaktan izlerdim herhalde ohhhhhhhh iyi olurdu bunuda yaoparım bunuda eşim çok iyi bilir hayatta yapamaz korkar gı yazık ya hahahahahaha:n028:

Son düzenleme:
çok zor gerçekten... düşünce bile insan bi tuhaf oluyor..şuan bunu yaparım onu yaparım demekle olmaz!o anki psikolojiyle alakalı...eline terlik alıp dövermsin,karşına alıp güzelce izah etmesini mi beklersin,çekip gidermisin,kalıp ömür boyu dırıdr edermisin ??
çekip gitmek bazen çok güç...çok zor seçim ... ya kal ya git...

Geri