sevgiliniz/eşiniz sizi arkadaşınızla aldatsa???

• Konbuyu başlatan SaR! $3k3R
A

askkkk

Yeni Üye
Üye
yollarınız açık olsun derdim herhalde şu anki modumla, o an neler hissederdim bilmiyorum

hüzün meleği 26

hüzün meleği 26

Daimi Üye
Üye
aldatmadığını nerden biliyoz sonuçta erkek diilmi hepsi aynı arkadaşa gelince o da 7 kat el bu dewirde babana bile güvenme

yeşilelma

yeşilelma

Üye
Üye
gurbet kuşu' Alıntı:
ikisininde canına okurdum en korkunç intikam nasıl alınıyor planlamaya başlar ve en kısa zamanda uygulardım
evet bende böyle düşünüyorum kızlar

toi avec moi

toi avec moi

Üye
Üye
hic bise yapmazdim bazen bende dùsùnùrùm esim aldatsa nsj tavir takinirdim diye.bir yanim parcala derdi heralde bir yanim o tercihini yapmis cekil aradan derdi heralde henùz aldatmadi.

rainoffical

rainoffical

Yeni Üye
Üye
Açıkçası zor bir soru ama şunu söyemeliyim ki asla aldatılan yada arkadaşımın sevgilisini çalan aldatan arkadaş olmak istemem .Kendime ,eğer olursa sevgilime ve en önemlisi kardeşim dediğim arkadaşlarıma güveiyorum gerisi zaten önemli değil :) Ama şu olabilir Uzak da olsa bir arkadaşımla aldatır o zaman mutlluklar dilerim aradan çekilirim ama gizlidende o arkadaşıma yapmadık şey bırakmam :) Avrılın girlfriend klibi ders olsun bize :D

ışılsu

ışılsu

Yeni Üye
Üye
tanımadıkla aldatması başka arkadaşla aldatması başka tabii bu çok daha kötüü bunun affı olmazdı ya kesin boşardım

U

uzakbiryerde

Yeni Üye
Üye
tek yakın dostum vardı herkesi arkama almıştım ve melesef sevgilimle beraber beni çok güzel kandırdılar aldattılar . güldüm geçtim hayatıma alacağım kişileri daha iyi seçtim tek fark bu :)

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Hmm soru güzel cevap yek ve net BOŞARIM ! Aldatıldığında suçu kendinde arayan hatunlar şunu söylim ; aldatmanın nedeni olmaz .İlla neden istiyorsanız karektersizliktir diyebilirim.

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
ışılsu İtiraf Ediyorum 15